pon.-piątek 08:00 - 16:00 | sobota 09:00 - 12:00 ul. Turystyczna 59 Lublin 797 699 511
Automatyka

Dzięki zastosowaniu automatycznych mechanizmów będziesz mógł sterować wybranymi systemami osłonowymi za pomocą za pomocą włącznika , pilota, tabletu lub telefonu.! W zależności od Twoich potrzeb zaprogramujemy Twój system tak, że będzie automatycznie reagował na zmianę pogody i czasu.

Technologia cały czas się rozwija, dostarczając ludziom coraz to doskonalsze narzędzia i rozwiązania, dzięki którym funkcjonowanie staje się łatwiejsze. Jednym z nowoczesnych rozwiązań stosowanych w domach jest automatyka do rolet z Lublina.

Osoby, które chcą zabezpieczyć pomieszczenia domu przez zbytnim nagrzaniem latem, utratą temperatury podczas zimy lub uciążliwym hałasem z otoczenia, często decydują się na zamontowanie rolet zewnętrznych zabezpieczających, w których stosowana jest automatyka do rolet z Lublina. Rolety takiego typu dodatkowo stanowią zabezpieczenie przed włamaniem.

Automatyka do rolet, która zostaje wdrożona w tych roletach, jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem. Klient może za pomocą swojego smartphona, tabletu, pilota czy włącznika, decydować o ich zamknięciu czy otwarciu. Co więcej, automatyka do rolet z Lublina może być zaprogramowana tak, by reagować na zmianę temperatury panującej na zewnątrz – zamykając się, gdy wzrasta powyżej określonego poziomu lub gdy spada poniżej.

Dodatkowo klient może decydować o godzinie, o której za sprawą automatyki do rolet w Lublinie mają się one zamknąć lub otworzyć. Będąc poza domem, może zarządzić, by o danej godzinie wieczorem uległy one zamknięciu. Może także ustalić określoną godzinę rano, kiedy wstaje. Oszczędza wtedy czas na ich podnoszenie, ponieważ dzieje się to automatycznie.

Automatyka do rolet jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, które ułatwia codzienne zamieszkiwanie domu i podnosi komfort jego mieszkańców.

automatyka systemów osłonowych Lublin
  • Kontakt

  • Konsultacja

  • Sprzedaż

  • Montaż

  • Serwis