fbpx
pon.-piątek 08:00 - 16:00 | sobota 09:00 - 12:00 ul. Turystyczna 59 Lublin 570 300 410

Markizy i Pergole (Systemy osłonowe do tarasów)

Przesłony tarasowe składają się z wielu różnych produktów , które dzielimy w zależności od miejsca i celu stosowania. Począwszy od Markiz które możemy stosować na tarasach , balkonach, oknach i np. nad wejściami do lokali jako nośniki reklamy. Poprzez Pergole lekkie których montaż wiąże się z wykonaniem bardziej skomplikowanych konstrukcji ( drewniana lub aluminiowa) po masywne Pergole montowane do podłoża z odprowadzeniem wody z dachu nogami na poza taras. W naszej ofercie posiadamy wiele modeli od różnych producentów. Na montowane przez nas produkty udzielamy od 3 do nawet 7 lat gwarancji w zależności od zastosowanych modeli markiz, rodzaju tkanin i odpowiedniej automatyki.

Zobacz galerię
Markizy - warianty

W KASETACH

Większa ochrona dla materiału. Duża gama kolorystyczna.
Sterowanie elektryczne, automatyka pogodowa

BEZ KASETY

Niższy koszt zakupu. Zalecany montaż pod okapem dachu lub balkonem. Sterowanie elektryczne, automatyka pogodowa

BALKONOWE

Markizy balkonowe - doskonała osłona słoneczna dla balkonów w blokach i nie tylko
Możliwe pionowe osłonicie przed słońcem i sąsiadami.
Sterowanie elektryczne, automatyka pogodowa

KOSZOWE

Markizy stałe i otwierane. Doskonały nośnik reklamy dla rożnego rodzaju działalności.

Pergole - warianty

TARASOWA PRGOTENDA

Ekskluzywny i reprezentacyjny wygląd. Odporność na wiatr do 50 km/h. System odprowadzenia wody. Sterowanie elektryczne

TARASOWA PATIO

Bardzo elegancki system, ochrona przed słońcem i deszczem
Montaż na konstrukcji drewnianej lub aluminiowej. Sterowanie ręczne i elektryczne

FAQ

Dlaczego warto wybrać pergole i markizy

Dzięki zastosowaniu automatycznych mechanizmów będziesz mógł sterować wybranymi systemami osłonowymi za pomocą za pomocą włącznika , pilota, tabletu lub telefonu.! W zależności od Twoich potrzeb zaprogramujemy Twój system tak, że będzie automatycznie reagował na zmianę pogody i czasu.

Markizy balkonowe – markizy koszowe

Ochronę przed nagrzaniem, deszczem czy wzrokiem wścibskich sąsiadów, może zapewnić montaż markizy balkonowej. W Lublinie wykonają go dla ciebie eksperci od systemów osłonowych z firmy MontiRol.

W przypadku silnego nasłonecznienia przebywanie w pomieszczeniach, w których razi słońce i dochodzi do znacznego wzrostu temperatury, staje się bardzo uciążliwe. W takiej sytuacji pomocne okażą się markizy balkonowe z Lublina, które świetnie sprawdzą się przy mieszkaniach z balkonem, altankach czy tarasach o niewielkiej powierzchni. Z ich montażu będą również zadowolone osoby, które lubią spędzać wolne chwile na zewnątrz, gdyż markizy balkonowe z Lublina zapewniają więcej prywatności. Produkt oferowany przez MontiRol jest sterowany elektronicznie, posiada automatykę pogodową.

W celu wykonania markiz balkonowych w Lublinie przez MontiRol, można skontaktować się z firmą telefonicznie lub przez e-mail. Pracownicy zaproponują trwały, efektowny i odpowiedni pod kątem finansowym system osłonowy. Na montowane produkty klienci otrzymują gwarancję wynoszącą od trzech do siedmiu lat. MontiRol serwisuje markizy i w razie jakichkolwiek problemów chętnie służy pomocą.

Warto dodać, iż przedsiębiorstwo oferuje także wykonanie markiz koszowych oraz markiz w wariancie w kasetach i bez. Z usług firmy mogą skorzystać także osoby, które posiadają już wcześniej zakupione systemy osłonowe.

W ofercie firmy oprócz możliwości zainstalowania markiz, klienci znajdą propozycję montażu rolet, żaluzji, pergoli, plisów, czy moskitier.