fbpx
pon.-piątek 08:00 - 16:00 | sobota 09:00 - 12:00 ul. Turystyczna 59 Lublin 570 300 410

Oryginalne systemy producentów okien dachowych Velux Fakro

W naszej ofercie znajdują się również oryginalne systemy osłon dla okien dachowych Velux oraz Fakro , począwszy od rolet, żaluzji czy plis poprzez markizy po rolety zewnętrzne.

Zobacz galerię
Velux - warianty

Rolety Materiałowe

proste rolety, które zapewniają znaczne zaciemnienie pokoju i komfortową atmosferę do odpoczynku i snu.

Plisy

Najlepszy sposób na pełną kontrolę światła dziennego w Twoim pokoju. Stworzą wyjątkowe, kolorowe efekty świetlne, które podkreślą wygląd Twojego wnętrza.

Markizy

Montowane są na zewnątrz okna. Chronią okno przed nagrzewaniem. Dostępne są w 3 systemach obsługi: manualnym, elektrycznym lub elektrycznym zasilanym energią solarną.

Rolety Zewnętrzne

Kompleksową ochrona termiczna niezależnie od pory roku.
Ograniczają hałas podczas gradu i deszczu. Zbudowane z wytrzymałego aluminium zapewniają maksymalną wydajność.

Rolety Rzymskie

Dzięki oryginalnemu projektowi możesz w prosty sposób wymienić tkaninę

Fakro - warianty

Rolety Materiałowe

Szeroka gama kolorów i bogaty wybór wzorów materiału sprawia, że roleta podnosi estetykę wnętrza i pozwala dobrać materiał do wystroju każdego pomieszczenia.

Plisy

Osłona przeciwsłoneczna wpasowująca się we współczesne wnętrza. Oferuje ona idealne połączenie dekoracji i ochrony przed słońcem.

Markizy

Ochrona przed nadmiernym ciepłem słonecznym, pozwalając jednocześnie na kontakt wzrokowy z otoczeniem. Absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz, chroniąc wnętrze przed upałem.

Rolety Zewnętrzne

Chroni przed nadmiarem ciepła, umożliwia zaciemnienie wnętrza, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz oraz zapewnia poczucie prywatności na poddaszu.

Markizy do okien pionowych

Najlepszą ochroną przed upałem są akcesoria zewnętrzne tj. markiza. W mocno nasłonecznionych pomieszczeniach od strony południowej i zachodniej. Sterowana pilotem lub przełącznikiem naściennym.