fbpx
pon.-piątek 08:00 - 16:00 | sobota 09:00 - 12:00 ul. Turystyczna 59 Lublin 570 300 410

Jak pracujemy?

Oferta firmy Montirol jest dedykowana klientom, którym zależy na dobraniu do indywidualnych potrzeb oraz kompleksowym wdrożeniu systemu osłonowego do mieszkania, domu, lub firmy.  Nasza oferta obejmuje rolety, żaluzje, inne systemy osłonowe oraz szeroko rozumianą automatykę. Firmę Montirol wyróżnia od innych firm działających w obszarze Lublina i okolic fakt, że jesteśmy jedyną firmą, która dobiera produkty i rozwiązania od renomowanych producentów, do indywidualnych potrzeb klienta. Oferta firmy Montirol obejmuje sprzedaż, montaż oraz serwis systemów osłonowych.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Jak budowaliśmy dom długo zastanawialiśmy się, czy kupić rolety zewnętrzne. Ale z racji tego że często nie ma nas w domu, bo wjeżdzamy (taka praca niestety) to zdecydowaliśmy się na rolety. Bo po co nam ma ktoś w okna zaglądać, zresztą nie chcemy kusić złodzieja. Wybraliśmy w MontiRol bo akurtat mieli promocje i był duży wybór, ponadto bardzo szybko i sprawnie zamontowali. Mamy je od roku i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.

Kinga, Lublin

Bardzo cenię sobie współpracę z firmą Montirol. Artura Chłopka polecili mi moi znajomi. Ja tak naprawdę nie wiedziałem na czym mi zależy, ale Artur od razu zrozumiał moje zapotrzebowanie i pomógł mi w wyborze odpowiedniego systemu osłonowego. Gorąco polecam!

Tomasz, Motycz

Gorąco polecam korzystanie z usług firmy Montirol. Chciałabym zwrócić szczególną uwagę na jakoś oraz szybkość serwisu. Wystarczył jeden pomiar, a już następnego dnia miała montowane rolety w moim domu.

Jadwiga, Abramowice Prywatne

Uważam, że oferta firmy Montirol zasługuje na szczególnoą uwagę. Nie dość, że nie musiałem przepłacać za zakup i montaż żaluzji w moim mieszkaniu, to jeszcze zostałem kompleksowo i fachowo obsłużony. Firma godna polecania!

Krzysztof, Lublin

Zamawiałem zestaw rolet do całego domu i wszystko przebiegło zgodnie z planem. Ustalenie tego, jaki produkt bym chciał i na kiedy przebiegło bardzo sprawnie dzięki doświadczeniu obsługującej mnie osoby :) Właściwie sama poprowadziła rozmowę i wypytała o wszystko, o czym ja bym pewnie zapomniał :) Rolety użytkuję już jakiś czas i nic złego się z nimi nie dzieje, polecam! ;)

Leszek Antończak, Lublin

Dobre produkty w atrakcyjnej cenie. Zamawiane żaluzje prezentują się naprawdę dobrze. Na pewno warto wspomnieć, że firma Montirol ma świetną obsługę i pracowników! Doradzą, podpowiedzą, pomogą :) Jestem bardzo zadowolony!

Maciej Dudek, Lublin

Ja i moja żona jesteśmy bardzo zadowoleni z rolet zamówionych w tej firmie. Mili i kompetentni pracownicy. Jeśli ktoś planuje montaż rolet lub żaluzji w swoim mieszkaniu może śmiało wybrać Montirol.

Jacek Kowalski, Lublin

Bardzo dobrze się z nimi współpracuje. Ceny są odpowiednie do jakości. Rolety są bardzo ładne i dobrze zamontowane. Jestem zadowolona. Mogę polecić.

Teresa Orowicka, Lublin

Firma solidna, z ludzkim podejściem i fajną obsługą. Żaluzje wyszły bardzo ładnie. Do tego cena w porządku. Pełne zadowolenie ze współpracy. Polecam!

Kuba Mierzku, Lublin

Oferta firmy Montirol jest dedykowana klientom, którym zależy na dobraniu do indywidualnych potrzeb oraz kompleksowym wdrożeniu systemu osłonowego do mieszkania, domu, lub firmy. Ich oferta obejmuje rolety, żaluzje, inne systemy osłonowe oraz szeroko rozumianą automatykę. Korzystam od 2 lat z usług firmy - śmiało mogę polecić.

Developer z Lublina, Lublin

Rolety to rozwiązanie, które raz zamontowane będzie z powodzeniem służyło przez lata. Zdarza się jednak, jak przy każdym użytkowanym sprzęcie, że niektóre części ulegają zużyciu i po jakimś czasie należy je wymienić. Łańcuszek z kulek ulega zerwaniu, psuje się mechanizm, albo łamie plastikowy element. Wtedy niezbędna okazuje się naprawa rolet. Swoje usługi w tym zakresie na terenie Lublina świadczy firma MontiRol. Śmiało możemy ją polecić Państwu.

Janek, Lublin
System osłonowy w twoim mieszkaniu, domu lub biurze: krok po kroku

Kontakt

Aby skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami  w celu dokonania odpowiednich pomiarów, mailowo: info@montirol.pl lub telefonicznie: 570 300 410.

Konsultacja

Dobierzemy efektywne kosztowo materiały i trwałe systemy osłonowe tak, aby spełniały Twoje oczekiwania i służyły Ci jak najdłużej. Szeroki wybór producentów pozwala nam na bardziej precyzyjne dobranie wybranych materiałów do indywidualnych potrzeb klienta.

Sprzedaż

W naszej ofercie znajdują się systemy osłonowe, tj. Rolety,  Żaluzje, Plisy , Markizy, Pergole, Oryginalne Systemy Producentów Okien Dachowych Velux Fakro, Moskitiery oraz szeroko rozumiana automatyka, renomowanych producentów: Anwis, Mol, Mobilus, Tapparella, Somfy, Velus, Fakro i wielu innych.

Montaż

Nasza oferta obejmuje fachowy montaż. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty, nie usłyszysz od swojego montażysty „że czegoś się nie da”, albo „że coś zostało źle zmierzone”. Jesteśmy właśnie po to, aby zaoszczędzić Ci nerwów i załatwić wszystko za Ciebie od A do Z. Oferta montażu jest dedykowana również klientom, którzy mają już zakupione systemy osłonowe.

Serwis

Jeśli cokolwiek Ci się zepsuje, nie wahaj się z nami skontaktować – przybędziemy do Ciebie z pomocą. Oferta serwisu systemów osłonowych jest również dostępna dla klientów, którzy podczas zakupu i montaży korzystali z usług innych firm zajmujących się systemami osłonowymi.