fbpx
pon.-piątek 08:00 - 16:00 | sobota 09:00 - 12:00 ul. Turystyczna 59 Lublin 570 300 410
montaż rolet

 

Poza wyposażeniem, wygodnymi, funkcjonalnymi meblami kluczowym elementem wpływającym na odpowiedni nastrój i klimat we wnętrzu jest bez wątpienia oświetlenie. Ilość wpadających do środka promieni słonecznych możemy zgodnie z potrzebami i wymaganiami stosownie dozować. Pomóc nam w tym mogą różnorodne rozwiązania. Jednym z najczęściej stosowanych są rolety. Wypierające nieco przestarzałe już żaluzje oraz wertikale szturmem podbijają rynek i są coraz chętniej wybierane przez użytkowników mieszkań, domów, biur.
Kiedy zdecydować się na montaż rolet? Zawsze wtedy, gdy mamy południową ekspozycję okien, i w słoneczne, letnie dni nie dajemy sobie rady z ostrym słońcem i wysokimi temperaturami. Osłony są niezbędne również wtedy, gdy zajmujemy niższe kondygnacje budynku, przede wszystkim pomieszczenia na parterze lub nasze mieszkanie wychodzi bezpośrednio na okna sąsiadów. Wtedy przysłanianie szyb jest konieczne, by zagwarantować domownikom minimum prywatności zarówno w dzień, jak i wieczorami.
Montaż rolet to również dobra opcja, gdy stawiamy na minimalistyczny, nowoczesny wystrój wnętrza i chcemy zrezygnować z tradycyjnych zasłon albo firanek. Proste, jednokolorowe rolety będą stanowiły delikatną, subtelną dekorację, która jednocześnie z powodzeniem spełni swoją podstawową funkcję.
W Lublinie montażem rolet zajmuje się firma MontiRol. Gwarantujemy profesjonalną kompleksową obsługę i sprawną, terminową realizację. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania. Instalujemy różne systemy osłonowe (rolety, żaluzje, markizy, moskitiery) dopasowane do rozmaitych wnętrz i preferencji zleceniodawców.