fbpx
pon.-piątek 08:00 - 16:00 | sobota 09:00 - 12:00 ul. Turystyczna 59 Lublin 570 300 410
Naprawa rolet zewnętrznych

Coraz chętniej montowane rolety zewnętrzne chronią pomieszczenia domu przed wysokimi i niskimi temperaturami, hałasem, czy gradem i silnym wiatrem. Spełniają także bardzo ważną funkcję antywłamaniową i chronią przed wandalizmem. Z tego względu, kiedy dochodzi do ich zepsucia, należy niezwłocznie udać się do punktu napraw rolet zewnętrznych  w Lublinie.

W zakres napraw rolet zewnętrznych w może wpisywać się wymiana zamków, zwijaczy, prowadnic, lameli, napędów i automatyki. Klienci mogą powierzyć specjalistom także przerobienie rolety ręcznej na elektryczną, czy otwarcie rolety. Okazuje się to istotne w przypadku uszkodzeń wynikających z codziennego użytkowania, jak i po próbach włamania.

Usługom napraw rolet zewnętrznych w Lublinie mogą podlegać rolety zamontowane na zewnątrz domów jednorodzinnych, lokali użytkowych, bloków, czy pomieszczeń halowych, jak magazyny. Koszty naprawy rolet zewnętrznych w Lublinie zależą od wielkości ich uszkodzenia, a także ich rodzaju. Na koszt naprawy ma przede wszystkim wpływ cena części, które należy wymienić. Jednakże konkretna wycena dokonywana jest u klienta po dokładnych oględzinach przez pracownika firmy.

Dzięki naprawie rolet zewnętrznych w  pomieszczenia domu pozostaną w dalszym ciągu zaciemnione, wygłuszone i zabezpieczone przed opadami atmosferycznymi. Termoizolacja i spokojny sen domowników nieobawiających się o swoje bezpieczeństwo – to powody, dla których z naprawą tego istotnego elementu wyposażeniu domu nie można zwlekać.