fbpx
pon.-piątek 08:00 - 16:00 | sobota 09:00 - 12:00 ul. Turystyczna 59 Lublin 570 300 410
Naprawa rolet

Coraz częściej upalne lata dają nam się we znaki. Trudno znieść wysokie temperatury, a gorący sezon wakacyjny w bloku, bez klimatyzacji bywa prawdziwą udręką, szczególnie gdy nasze okna wychodzą na południe. Prażące słońce wpadające do wnętrza potęguje tropikalny żar.
Jednym z najlepszych sposobów na ograniczenie promieni wnikających do środka pomieszczeń mieszkalnych i biurowych są niewątpliwie rolety. To proste, ale jakże funkcjonalne rozwiązanie pozwala chronić przed gorącem nawet przy największym skwarze. Ponadto, jeśli nasze okna znajdują się na parterze albo wychodzą na sąsiedni budynek, wówczas taka osłona okienna zapewnia przynajmniej odrobinę prywatności.
Za montażem rolet niewątpliwie przymawia jeszcze jedna kwestia –  estetyka. Do pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu wyjątkowo pasuje skromna oprawa okienna, która podkreśla ogólny charakter wnętrza. W takim wypadku rolety są więc także elementem dekoracyjnym, z powodzeniem zastępującym wymyślne firany i zasłony. Bogactwo odcieni, faktur, kolorów i modeli sprawia, że końcowy efekt wizualny może być bardzo różny, dopasowany do naszych oczekiwań.
Rolety to rozwiązanie, które raz zamontowane będzie z powodzeniem służyło przez lata. Zdarza się jednak, jak przy każdym użytkowanym sprzęcie, że niektóre części ulegają zużyciu i po jakimś czasie należy je wymienić. Łańcuszek z kulek ulega zerwaniu, psuje się mechanizm, albo łamie plastikowy element. Wtedy niezbędna okazuje się naprawa rolet. Swoje usługi w tym zakresie na terenie Lublina świadczy firma MontiRol. Zapraszamy do naszej siedziby lub kontaktu telefonicznego.