fbpx
pon.-piątek 08:00 - 16:00 | sobota 09:00 - 12:00 ul. Turystyczna 59 Lublin 570 300 410
Plisy okienne

Plisy okienne pozwalają na zapewnienie w domu odpowiedniego stopnia nasłonecznienia, co polepsza komfort przebywania wewnątrz oraz zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń. Za sprawą plis okiennych można chronić swoją prywatność, ponieważ skutecznie zasłaniają wnętrze domu i pozwalają unikać wzroku niechcianych osób.
Plisy okienna można znaleźć w ofercie firmy Montirol z Lublina. Dzięki swojej konstrukcji mają bardzo szerokie zastosowanie w oknach dachowych, pionowych, a także poziomych świetlikach. Posiadacze okien, które mają niestandardowe kształty, jak wielokąty, trójkąty, trapezy czy półkola, mają dzięki plisom okiennym rozwiązany problemem. Warto wiedzieć, że plisy okienne mogą być otwierane zarówno od dołu, jak i od góry, dzięki czemu możliwe jest równoczesne osłonienia wnętrza przy doświetleniu. Klienci firmy Montirol z Lublina mogą wybierać spośród 300 tkanin oraz dwunastu kolorów profili.

W przypadku okien dachowych plisy okienne są dopasowane z prowadnicami. Dzięki możliwości zamontowania napędu elektrycznego, użytkowanie ich staje się bardzo wygodne i komfortowe. Oprócz plis okiennych, firma Montirol z Lublina proponuje żaluzje wewnętrze poziome oraz fasadowe. Pierwszy z nich występuje w wersji bambusowej, drewnianej, retro, aluminiowej oraz aluminiowo – bambusowej. W przypadku żaluzji fasadowych mogą to być dwa warianty: żaluzje podtynkowe oraz z blachą ozdobną. Ten typ żaluzji w bardzo dużym stopniu ogranicza nagrzewanie się pomieszczeń, co wspiera pracę klimatyzacji. Płynne kierowanie kontem nachylenia lameli pozwala na bardzo dokładne ustawianie pożądanego stopnia wpadających promieni słonecznych do domu. Firma Montirol z Lublina proponuje pięć rodzajów lameli i bogatą kolorystykę lakieru konstrukcji oraz blach osłonowych.

Oprócz plis okiennych i żaluzji, firma Montirol z Lublina oferuje szeroki wybór rolet (dzień-noc, materiałowych, rzymskich, screen oraz zewnętrznych zabezpieczających). Warto sprawdzić ofertę i już dziś zamówić odpowiedni produkt do swojego domu.