fbpx
pon.-piątek 08:00 - 16:00 | sobota 09:00 - 12:00 ul. Turystyczna 59 Lublin 570 300 410

Rolety dzień-noc Vegas

Nowoczesne rolety ,które dopasujemy do każdego wnętrza co ozdobi okna i nada im charakteru. Dwie tkaniny nałożone jedna za drugą daje wiele możliwości regulacji nasłonecznienia i zaciemnienia pomieszczenia. Wystarczy mały ruch koralika aby zmienić efekt dnia w noc i na odwrót. Do wyboru:
– sześć różnych wariantów rolet w 10 kolorach profili aluminiowych i PCV;
– ponad 150 tkanin co pozwala dopasować rolety do każdego otoczenia;
– możliwość elektrycznego sterowania roletami.

 

Zobacz galerię
Rolety DZIEŃ/NOC Vegas - warianty

CLASSIC

Delikatna kaseta z prowadnicami montowana w listwie przyszybowej.

PROFIL

Kaseta z prowadnicą przestrzenną montowana bezinwazyjnie

MINI

Mini roleta bez kasety, montaż bezinwazyjny na metalowych kątownikach z prowadzeniem żyłkowym.

MIDI

Roleta beż kasety montowana do ściany lub sufitu. Roleta na duże przestrzenie. Sterowanie elektryczne.

COVER

Montaż do ściany lub sufitu. Sterowanie elektryczne

RONDO

Roleta wolnowisząca w pełnej kasecie. Sterowanie elektryczne.

FAQ

Dlaczego warto wybrać rolety Dzień Noc

Zamontowanie rolety w domu odgrywa niezwykle istotną rolę. Rolety stanowią nie tylko element dekoracji wnętrza, ale spełniają także kilka ważnych funkcji. Jednym z nowoczesnych rodzajów rolet, na które warto zwrócić uwagę, są rolety dzień – noc. Będą doskonale zdobić okna, zarówno w kuchni, jadalni, jak i w pokoju, i to nie tylko w Lublinie.
Promienie słoneczne, które wpadają do pomieszczenia bardzo często skutkują zbytnim nagrzewaniem wnętrza, a tym samym sprawiają, że przebywanie w pomieszczeniu staje się niezbyt komfortowe. Zamontowanie rolet dzień – noc pozwoli ograniczyć nagrzewanie wnętrza i uprzyjemni spędzanie czasu w pokoju, salonie czy kuchni. Dzięki roletom dzień – noc zostanie zapewniona prywatność, gdyż osoby z sąsiadujących domów i mieszkań nie będą w stanie podglądnąć tego, co dzieje się we wnętrzu.

Rolety Dzień Noc Montirol Lublin

Firma z Lublina, która oferuje rolety godne polecenia, to MontiRol. W ofercie firmy można znaleźć sześć różnych wariantów rolet, które występują w 10 kolorach profili aluminiowych i PCV. Dzięki temu rolety dzień – noc będą mogły zostać idealnie dopasowane do wymagań i gustu klienta. Dostępność rolet w 150 tkaninach pozwoli z kolei dopasować je do panującej aranżacji wnętrza. Co więcej, rolety firmy MontiRol z Lublina posiadają możliwość sterowania elektrycznego. To pozwala na jeszcze wygodniejsze użytkowanie rolet. Warianty rolet dzień-noc dostępne w ofercie MontiRol to Mini, Profil, Classic, Rondo, Midi oraz Cover. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy i zamówienia rolet dzień-noc.