fbpx
pon.-piątek 08:00 - 16:00 | sobota 09:00 - 12:00 ul. Turystyczna 59 Lublin 570 300 410

Rolety Screen

Doskonałe rolety do dużych przeszklonych powierzchni zapewniają ochronę przeciwsłoneczną i ogranicza prace i koszty klimatyzacji. Możliwość dostosowania do każdej elewacji dzięki szerokiej gamie kolorystycznej tkanin i profili aluminiowych. Tkaniny z włókna szklanego i PCV  zwijają się na mokro i doskonale się czyszczą. Rolety występują w skrzynkach ekstradowanych jak i w formie rolet bez kasety. Możliwość montażu wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Doskonale sprawdzają się ze sterowaniem elektrycznym.

Zobacz galerię
Rolety Screen - warianty

ZIip

Dzięki specjalnej prowadnicy szczelnie zatrzymują silne podmuchy wiatru, stosowane również na balkonach i zabudowach np. altan. Sterowanie elektryczne

Wolnowiszące

Roleta bez kasety, stosowana wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, doskonale nadają się do stylowych biur i nowoczesnych domów. Sterowanie elektryczne

Wolnowiszące w Kasetach

Roleta w kasecie, stosowana wewnątrz jak i na zewnątrz
budynku, doskonale nadają się do stylowych biur i nowoczesnych domów. Sterowanie elektryczne

FAQ

Dlaczego warto wybrać rolety typu Screen?

Dzięki zastosowaniu automatycznych mechanizmów będziesz mógł sterować wybranymi systemami osłonowymi za pomocą za pomocą włącznika , pilota, tabletu lub telefonu.! W zależności od Twoich potrzeb zaprogramujemy Twój system tak, że będzie automatycznie reagował na zmianę pogody i czasu.

Nowoczesne rolety montowane na dużych przeszklonych powierzchniach są eleganckim elementem wyposażenia, dzięki któremu budynki nie tracą swojego charakteru. Łączą one bowiem komfort przebywania wewnątrz z designerskim wyglądem. Planując montaż rolet na zewnątrz biura czy domu, warto zwrócić uwagę na rolety screenowe z Lublina, które oferuje firma MontiRol..

Dzięki zamontowaniu rolet screen z Lublina uzyskamy doskonałą ochronę przed słońcem, co zwiększy izolację od wysokich temperatur, wspomoże klimatyzację pomieszczeń i ograniczy koszty eksploatacyjne. Zamknięte rolety staną się również ochroną przed zanieczyszczeniami, kurzem i insektami.

Rolety typu screen z Lublina są wykonywane z tkanin z włókna szklanego i PCV, co znacznie ułatwia utrzymanie ich w czystości i zwijanie, kiedy są mokre. Co więcej, rolety nadają się do montowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Rolety screenowe z Lublina mogą występować w formie ZIP, dzięki czemu tkanina jest odpowiednio napięta. Dodatkowo zostaje zapewniona szczelność w ochronie przed wiatrem. Klient może również wybrać roletę wolnowiszącą bez kasety lub w kasecie. Rolety można sterować elektrycznie, co zapewnia bardzo dużą wygodę w ich użytkowaniu.

Rolety screenowe z Lublina będą komponować się z każdą elewacją budynku, ponieważ firma MontiRol oferuje szeroki wachlarz wyboru koloru tkanin i profili aluminiowych. Podsumowując, rolety screen z Lublina będą dobrym rozwiązaniem w wielu budynkach. Zapewniając ochronę przeciwsłoneczną, poprawią komfort mieszkańców domu czy pracowników biura.