fbpx
pon.-piątek 08:00 - 16:00 | sobota 09:00 - 12:00 ul. Turystyczna 59 Lublin 570 300 410

Rolety zewnętrzne zabezpieczające

Rolety zewnętrzne zabezpieczają przed przegrzewaniem się pomieszczeń latem, utratą ciepła zimą oraz obniżają poziom hałasu. Dodatkowo mogą stanowić zabezpieczenie przed włamaniem. Istnieje możliwość zastosowania wielu wariantów sterowań elektrycznych. Przedstawimy wszystkie możliwości jak również polecimy sprawdzonych wykonawców instalacji elektrycznych i sterowań obiektowych. Duża gama kolorystyczna i wiele możliwości adaptacji na różnych etapach inwestycji.

Zobacz galerię
Rolety zewnętrzne zabezpiczeające - warianty

Elewacyjne

Skrzynki 45 stopni ozdobna, istnieje możliwość zintegrowania z moskitierą.
Sterowanie elektryczne

Elewacyjne Półokrągłe i Owal

Skrzynki Półokrągła lub owal - ozdobna, istnieje możliwość
zintegrowania z moskitierą.
Sterowanie elektryczne

Podtynkowe

Skrzynka podtynkowa do zabudowy w elewacji, istnieje możliwość zintegrowania z moskitierą.
Sterowanie elektryczne

Nadstawne

Skrzynka PCV montaż nad okienny razem z oknami. Możliwość zintegrowania z moskitierą.
Sterowanie elektryczne

FAQ

Dlaczego warto wybrać rolety zewnętrzne zabezpieczające?

Rolety antywłamaniowe Lublin

Dzięki zamontowaniu rolet zewnętrznych w oknach domu, pomieszczenia mogą zostać skutecznie ochronione przed zbytnim nagrzaniem w lecie oraz utratą ciepła z zimowe dni. Rolety zewnętrze są ważne ze względów bezpieczeństwa, ponieważ stanowić mogą ochronę przeciwwłamaniową. Poszukując odpowiedniego systemu osłonowego, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Montirol z Lublina. Klienci mogą wybierać spośród wielu wariantów sterowań elektrycznych, co pozwoli na zakup najbardziej optymalnego rozwiązania.
W ofercie firmy Montirol z Lublina znajdują się rolety zewnętrzne w wersji elewacyjnej, ze skrzynką 45 stopni, które mogą zostać zintegrowane z moskitierą. Z kolei rolety zewnętrzne podtynkowe będą miały niewidoczną skrzynkę i dla niektórych mogą wyglądać nieco bardziej estetycznie. Trzecią opcją są rolety zewnętrzne nadstawne, a czwartą elewacyjne półokrągłe i owalne.

Rolety zabezpieczające i zewnętrzne

Oprócz rolet zewnętrznych firma Montirol z Lublina oferuje rolety do zastosowania wewnątrz domu – są to rolety dzień-noc, materiałowe oraz rolety rzymskie. Każda z tych rolet spełnia rolę zaciemnienia mieszkania, ale stanowi również doskonały sposób na udekorowanie wnętrza pomieszczeń. Odpowiedni kolor będzie doskonale współgra z firanami, zasłonami, meblami i innym dodatkami w pomieszczeniu.
Klienci mogą zdecydować się również na inne systemy osłonowe, jak na przykład moskitiery – w ofercie dostępne są ramkowe, drzwiowe, plisowane, przesuwne moskitiery oraz moskitiery posiadające nietypowe kształty. Klienci mogą wybierać spośród opcji siatki wykonanej z włókna szklanego, aluminiowego, antyalergicznego, a także ze stali nierdzewnej. Oprócz moskitier w ofercie Montirol z Lublina znajdują się systemy osłonowe do tarasów, które przyjmują formę markiz – w kasetach, bez kasety, nadające się do zastosowania na balkonie oraz markizy koszowe. System osłonowy do tarasów może przybrać także formę pergoli – tarasowej patio oraz tarasowej pergotenda.
Oferta firmy z Lublina jest bardzo szeroka i pozwala każdej osobie na wybranie najbardziej dogodnego rozwiązania.