fbpx
pon.-piątek 08:00 - 16:00 | sobota 09:00 - 12:00 ul. Turystyczna 59 Lublin 570 300 410

Plisy Lublin Montirol

Plisy dzięki swej konstrukcji mają wszechstronne zastosowanie, w oknach pionowych, dachowych, poziomych świetlikach z napędem elektrycznym oraz w oknach o nietypowych kształtach (trapez, trójkąt, półkole czy wielokąty) . Mogą być otwierane od dołu i od góry dzięki czemu doskonale sprawdzają się w parterowych oknach gdzie osłonimy wnętrze przed  wzrokiem sąsiadów przy jednoczesnym doświetleniu pomieszczenia. Do wyboru ponad 300 tkanin i 12 kolorów profili .

Zobacz galerię
Plisy (żaluzje plisowane) Vegas - warianty

do okien pionowych

Otwierane od dołu i od góry. Nietypowe kształty: trójkąt, trapez, półkole, wielokąt. Możliwość łączenia dwu tkanin w jednej Plisie.

do okien dachowych

Doskonale dopasowane z prowadnicami.
Możliwość zastosowania napędu elektrycznego np. w niedostępnych miejscach (świetliki dachowe)

FAQ

Dlaczego warto wybrać plisy?

Docieranie zbytniej ilości promieni słonecznych do wnętrza mieszkania znacząco obniża komfort przebywania w pomieszczeniu. Aby uchronić się przed intensywnym słońcem, warto zakupić żaluzje plisowane. Zaletą takiego typu żaluzji jest możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna – dolnego czy górnego. Dzięki temu można sprawnie regulować wpadającą ilość promieni słonecznych do pomieszczenia, nie rezygnując całkowicie z widoku zza oknem. Żaluzje plisowane będą dobrym rozwiązaniem w przypadku okien o nietypowych kształtach, jak na przykład trójkątne okna, okna dachowe czy okna w kształcie półkola. Harmonijkowa struktura żaluzji jest coraz częściej postrzegana jako atrakcyjna przez wiele osób, którym zależy na oryginalnej aranżacji okna i wnętrza domu.

Plisy Montirol

Jeżeli jesteś z okolic Lublina i poszukujesz żaluzji plisowanych dobrej jakości, które uświetnią Twoje okna, zachęcamy do poznania naszej oferty. Znajdują się w niej plisy Vegas w dwóch wariantach: przeznaczone do okien dachowych oraz pionowych.

Żaluzje plisowane przeznaczone do okien pionowych otwierane są od dołu i od góry. Co ważne, istnieje możliwość połączenia dwóch tkanin w jednej Plisie. Z kolei żaluzje do okien dachowych świetnie są dopasowane z prowadnicami. Zastosowanie w ich konstrukcji napędu elektrycznego wpływa na wygodę użytkowania. W ofercie naszej firmy z Lublina znajdują się plisy a także żaluzje fasadowe i wewnętrzne poziome. Tak szeroka oferta pozwala na wybranie żaluzji najbardziej odpowiadających potrzebom każdej osoby oraz gustom.