fbpx
pon.-piątek 08:00 - 16:00 | sobota 09:00 - 12:00 ul. Turystyczna 59 Lublin 570 300 410

Żaluzje fasadowe

Żaluzje Fasadowe są jednym z najnowocześniejszych systemów osłonowych. Świetnie sprawdzają się  na dużych przeszkleniach domów i fasadach aluminiowych, nadają im nowoczesny charakter , skutecznie ograniczaj nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń i stanowią wsparcie dla klimatyzacji. Dzięki płynnemu sterowaniu konta nachylenia lameli możemy skutecznie regulować stopień wpadania promieni słonecznych do wnętrza lub nawet zaciemnić całkowicie pomieszczenie w słoneczny dzień. Do wyboru  5 rodzajów lameli i bogata kolorystyka lakieru konstrukcji i blach osłonowych.Żaluzje sterowane elektrycznie, również za pomocą czujników pogodowych znacznie zwiększają komfort  użytkowania obiektu.

Zobacz galerię
Żaluzje fasadowe - warianty

Z blachą ozdobną

Naturalna klimatyzacja. Montaż na wykończonych
już fasadach. Sterowanie elektryczne. Czujniki pogodowe.

Podtynkowe

Naturalna klimatyzacja. Montaż w elewacji budynku.
Pełne odsłonięcie okna po złożeniu żaluzji. Sterowanie elektryczne. Czujniki pogodowe.

FAQ

Dlaczego warto wybrać żaluzje fasadowe?

Żaluzje fasadowe

Dzięki zastosowaniu automatycznych mechanizmów będziesz mógł sterować wybranymi systemami osłonowymi za pomocą za pomocą włącznika , pilota, tabletu lub telefonu.! W zależności od Twoich potrzeb zaprogramujemy Twój system tak, że będzie automatycznie reagował na zmianę pogody i czasu.

Aby rozwiązać problem silnego nasłonecznienia i nagrzewania pomieszczeń, można zdecydować się na zamontowanie żaluzji na zewnętrznej fasadzie budynku. Oprócz spełnienia funkcji ochraniającej, nadadzą one budynkowi elegancki i nowoczesny charakter.

Żaluzje fasadowe z Lublina z powodzeniem zaciemnią duże przeszklenia domów i aluminiowych fasad. Będą świetnym izolatorem, który usprawni pracę klimatyzacji i wpłynie na adekwatny rozkład temperatury w pomieszczeniu. Dzięki możliwości sterowania kontem nachylenia lameli, docieranie do pomieszczeń promieni słonecznych będzie utrzymane na optymalnym poziomie. Żaluzje fasadowe z Lublina wpłyną na optykę pomieszczeń podczas oglądania telewizji czy wyświetlania prezentacji multimedialnych.

Wykonanie żaluzji fasadowych w Lublinie możesz z powodzeniem powierzyć firmie MontiRol. Oferuje ona klientom bogatą kolorystykę lakieru blach osłonowych i konstrukcji oraz pięć różnych rodzajów lameli.

Żaluzje występują w dwóch wariantach: z blachą ozdobną lub pod tynkiem. W pierwszym przypadku instalacja wykonywana jest na wykończonych fasadach, w drugim w elewacji budynku. W żaluzjach fasadowych z Lublina stosuje się automatyczne mechanizmy, które umożliwiają użytkownikowi sterowanie nimi z poziomu smartfona, tabletu, pilota czy włącznika. To niezwykle komfortowe rozwiązanie może być zaprogramowane w taki sposób, by reagowało na zmianę warunków atmosferycznych czy daną godzinę. Jeśli w pracy lub w domu promienie słoneczne są dla ciebie uporczywe, zdecyduj się na wykonanie w Lublinie żaluzji fasadowych.