KARNISZE ELEKTRYCZNE W LUBLINIE

Właśnie urządzasz mieszkanie i szukasz wysokiej jakości karniszy w Lublinie? Jesteś we właściwym miejscu! Propozycja od MontiRol z pewnością spełni Twoje wymagania i oczekiwania! Karnisze to drążki lub listwy, umieszczane zazwyczaj nad oknem, które służą do zawieszania firanek lub zasłon.
Karnisze mogą być również zabudowywane. Składają się z kilku funkcjonalnych elementów tj. drążków, końcówek, klamer do upięcia, kółek, wsporników, żabek, agrafek. Ogromnym plusem karniszy jest możliwość stworzenia stylowej i estetycznej oprawy okna.

ZASŁONY ELEKTRYCZNE - KARNISZE OTWIERANE SOMFY - JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Działamy na terenie Lublina, Puław i okolic
Skontaktuj się z nami

Dla czego warto wybrać karnisze elektryczne?

Dostosowując estetyczną firankę lub zasłony można stworzyć piękną aranżację pomieszczenia. Karnisz warto dobrać do stylu wnętrza, nie powinien on odbiegać od ogólnego jego wystroju. Karnisz metalowy będzie idealną propozycją dla wnętrz industrialnych i surowych, karnisz prosty bez dodatkowych ozdób i elementów będzie idealny do bogatych wnętrz, zaś karnisz ozdobny i o masywnej konstrukcji będzie ożywiał ubogo urządzone, skromne pomieszczenia. Karnisze, które mamy w ofercie naszej firmy są dostępne w różnych wzorach, kolorach i wykonane z różnych materiałów. Są to np. karnisze drewniane (idealne do klasycznych wnętrz), karnisze metalowe (mocne i wytrzymałe), karnisze szynowe z aluminium lub tworzyw sztucznych (mogą być montowane do sufitu i ściany). Dla nas najważniejszy jesteś Ty, Twoje oczekiwania i potrzeby, dlatego stawiamy na wysoką jakość produktów i usług. Nie wiesz, na jaki karnisz się zdecydować? Nasz profesjonalny zespół specjalistów jest po to, by Ci pomóc! Dzięki wysokiej jakości, estetycznym karniszom można stworzyć niebanalną, przykuwającą wzrok aranżację wnętrza, która zachwyci nie tylko wszystkich domowników, ale również gości, którzy będą je odwiedzać. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej jakości karniszy w Lublinie i skorzystania z niej.