ŻALUZJE FASADOWE MONTIROL LUBLIN

Żaluzje Fasadowe są jednym z najnowocześniejszych systemów osłonowych. Świetnie sprawdzają się na dużych przeszkleniach domów i fasadach aluminiowych. Nadają budynkowi nowoczesny charakter i skutecznie ograniczają nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń. Żaluzje sterowane elektrycznie, również za pomocą czujników pogodowych znacznie zwiększają komfort użytkowania obiektu.
Dzięki płynnemu sterowaniu kąta nachylenia lameli możemy skutecznie regulować stopień wpadania promieni słonecznych do wnętrza lub nawet zaciemnić całkowicie pomieszczenie w słoneczny dzień. Do wyboru 5 rodzajów lameli i bogata kolorystyka lakieru konstrukcji i blach osłonowych. Zapraszamy do kontaktu!

JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Działamy na terenie Lublina, Puław i okolic
Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto wybrać żaluzje fasadowe?

Dzięki zastosowaniu automatycznych mechanizmów będziesz mógł sterować wybranymi systemami osłonowymi za pomocą za pomocą włącznika , pilota, tabletu lub telefonu.! W zależności od Twoich potrzeb zaprogramujemy Twój system tak, że będzie automatycznie reagował na zmianę pogody i czasu. Aby rozwiązać problem silnego nasłonecznienia i nagrzewania pomieszczeń, można zdecydować się na zamontowanie żaluzji na zewnętrznej fasadzie budynku. Oprócz spełnienia funkcji ochraniającej, nadadzą one budynkowi elegancki i nowoczesny charakter. Żaluzje fasadowe z Lublina z powodzeniem zaciemnią duże przeszklenia domów i aluminiowych fasad. Będą świetnym izolatorem, który usprawni pracę klimatyzacji i wpłynie na adekwatny rozkład temperatury w pomieszczeniu. Dzięki możliwości sterowania kątem nachylenia lameli, docieranie do pomieszczeń promieni słonecznych będzie utrzymane na optymalnym poziomie. Żaluzje fasadowe z Lublina wpłyną na optykę pomieszczeń podczas oglądania telewizji czy wyświetlania prezentacji multimedialnych. Wykonanie żaluzji fasadowych w Lublinie możesz z powodzeniem powierzyć firmie MontiRol. Oferuje ona klientom bogatą kolorystykę lakieru blach osłonowych i konstrukcji oraz pięć różnych rodzajów lameli.

Żaluzje występują w dwóch wariantach: z blachą ozdobną lub pod tynkiem. W pierwszym przypadku instalacja wykonywana jest na wykończonych fasadach, w drugim w elewacji budynku. W żaluzjach fasadowych z Lublina stosuje się automatyczne mechanizmy, które umożliwiają użytkownikowi sterowanie nimi z poziomu smartfona, tabletu, pilota czy włącznika. To niezwykle komfortowe rozwiązanie może być zaprogramowane w taki sposób, by reagowało na zmianę warunków atmosferycznych czy daną godzinę. Jeśli w pracy lub w domu promienie słoneczne są dla ciebie uporczywe, zdecyduj się na wykonanie w Lublinie żaluzji fasadowych.

Żaluzje fasadowe na wymiar

Żaluzje zewnętrzne fasadowe na wymiar od Montirol Lublin. 

Wśród wielu rodzajów żaluzji wyróżniamy również fasadowe, a wśród nich coraz większą popularność zdobywają te wykonane z aluminium. Rozwiązanie to najlepiej sprawdzi się w przypadku budynków, których fasady posiadają mające dużą powierzchnię przeszklenia. Najczęściej taką właśnie cechę posiadają biurowce, nie brakuje jednak również tego typu rozwiązań w nowoczesnych budynkach mieszkalnych i tych posiadających przestrzeń handlową. Żaluzje fasadowe wykonane z aluminium nie tylko sprawiają, że obiekt, na którym zostaną umieszczone zyskuje jeszcze bardziej nowoczesny, zwracający na siebie uwagę wygląd. Zapewniają one również wnętrzom tego budynku skuteczną ochronę przed zbyt silnym nagrzewaniem się. Dzięki temu system klimatyzacyjny obiektu nie będzie tak obciążony, jak wtedy, gdy żaluzje nie były jeszcze zamontowane.

Jeśli planujesz zakup i montaż takich żaluzji za pośrednictwem firmy Montirol, możesz wybierać spośród kilku dostępnych modeli. Montirol oferuje żaluzje w pięciu różnych rodzajach lameli, do tego wybrać można kolor lakieru oraz typ osłaniających żaluzje blach. Decydując się na konkretny model należy wziąć pod uwagę rozmiary fasady budynku, dominujący w niej kolor, wymiary i wygląd okien oraz drzwi. Oczywiście w razie potrzeby fachowcy z firmy Montirol udzielą dotyczącej tego tematu fachowej porady. Mają oni bowiem duże doświadczenie w montażu żaluzji fasadowych. Ustawienia zamontowanych już żaluzji mogą być zmieniane według potrzeb osób przebywających we wnętrzu biurowca, sklepu czy domu. Sterując lamelami można osiągnąć efekt częściowego lub nawet całkowitego zaciemnienia wnętrza. Do tego należy dodać, że czynność ta nie jest skomplikowana. Żaluzje fasadowe aluminiowe dzielimy na takie, które montowane są pod tynkiem oraz te, które umieszczane są pod blachą ozdobną. Wybór jednej z tych wersji zależy tylko i wyłącznie od właściciela domu, sklepu lub biura. Również i w tym przypadku profesjonaliści z firmy Montirol gotowi są pomóc Klientowi swoją radą.

Żaluzje fasadowe marki Anwis

Żaluzje fasadowe Anwis, Montirol dystrybutor Lublin, lubelskie

Firma Montirol, której biuro mieści się w Lublinie, posiada w swojej bogatej ofercie montaż żaluzji fasadowych. Są one dostępne w wielu możliwych do wyboru kolorach, można również zdecydować się na jeden z pięciu rodzajów lameli. Z pewnością będziesz w stanie wybrać taką opcję, która zapewni spełnienie wszystkich Twoich potrzeb i wymagań. W razie wątpliwości chętnie pomożemy Ci w podjęciu decyzji. Możesz liczyć na naszą profesjonalną poradę bazującą na naszym doświadczeniu w tej branży.