PERGOLE TARASOWE DREWNIANE

Pergole to nowoczesne rozwiązanie tarasowe, pozwalające rozszerzyć przestrzeń domową o niemalże dodatkowe pomieszczenie – przy wykorzystaniu dodatkowych elementów, takich jak rolety screen, szklana zabudowa czy promienniki ciepła.

JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Działamy na terenie Lublina, Puław i okolic
Skontaktuj się z nami

Pergole drewniane, aluminiowe, tarasowe, co warto wiedzieć?

Pergole to profesjonalne budowle ogrodowe w formie zacienionej alei, bądź też budynku architektonicznego, odgrywające ważną rolę szczególnie wiosną i latem. Ich konstrukcja nie jest skomplikowana. Składają się z dwóch rzędów tzw. podpór i zlokalizowanej na nich delikatnej kratownicy. Może to być również układ belek, którego zadaniem jest podtrzymywanie roślin, zazwyczaj pnących. W pergole warto zainwestować, gdyż pełnią ważne funkcje. Przede wszystkim sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi, np. grillowaniu, wspólnym posiłkom, zaciemniają taras, chronią przed silnym słońcem i deszczem, są podporą dla roślin, nadają obiektowi wizualnej lekkości, integrują budynek z niebem, a także tworzą niezwykłą atmosferę sprzyjającą relaksowi i rekreacji na zewnątrz. Jednymi z najczęściej wybieranych pergoli są pergole tarasowe, drewniane lub aluminiowe. Zanim zdecydujemy się na konkretny rodzaj, warto wziąć pod uwagę własne potrzeby, preferencje i oczekiwania oraz innych użytkowników. Pergole tarasowe, drewniane i aluminiowe dostępne są w wielu odcieniach, wymiarach i kształtach. Oprócz walorów wizualnych ważne jest również to, z jakich materiałów zostały wykonane. Pergole drewniane to jeden z najczęściej wybieranych rodzajów z uwagi na wyjątkowy, naturalny wygląd, a także odporność na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Na pergole z drewna najczęściej decydują się osoby, które posiadają dom urządzony w stylu rustykalnym. Mogą być też doskonałym dodatkiem do starego lub stylizowanego na stare budownictwa. Idealnie prezentują się z roślinami pnącymi, okazałymi drzewami, czy drzewkami. Najczęściej stosowanym drewnem w przypadku pergoli drewnianych jest robina, czy też twardsze gatunki, tj. dąb, buk, czy sosna. Pergole aluminiowe to świetne rozwiązanie na taras ogrodowy, hotelowy, restauracyjny i tego typu obiekty. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach, tworząc estetyczną aranżację z otoczeniem. Ogromnym plusem jest to, że można wyposażyć je w np. w oświetlenia LED, czy specjalny system odprowadzania wody, co stanowi komfortowe rozwiązanie.

Pergole: drewniane, aluminiowe, tarasowe od Montirol Lublin

Poszukujesz pergoli drewnianych, aluminiowych, tarasowych w Lublinie? Sprawdź koniecznie firmę MontiRol! Jesteśmy ekspertami od systemów osłonowych: rolet, żaluzji, markiz, pergoli, moskitier. Swoją ofertę dedykujemy klientom, którzy chcą dobrać produkt do swoich indywidualnych potrzeb oraz w kompleksowy sposób wdrożyć system osłonowy do mieszkania, domu lub własnej firmy. To, co nas wyróżnia to przede wszystkim dobieranie produktów i rozwiązań zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klienta od najlepszych na rynku producentów. Poza sprzedażą oferujemy montaż i serwis systemów osłonowych, w tym pergoli drewnianych, aluminiowych i tarasowych. Zapraszamy do składania zamówień i do kontaktu! Masz pytania związane z ofertą? Zadzwoń!