MOSKITIERY DO OKIEN I DRZWI TARASOWYCH

Posiadamy w ofercie wiele skutecznych systemów moskitier na każde okno. Nawet te nietypowe! Moskitiery to niezbędne wyposażenie każdego mieszkania, które ceni sobie ciszę i spokój
bez owadów i komarów. Możemy zaproponować moskitiery z siatki z włókna szklanego, aluminiowe, antyalergiczne, ze stali nierdzewnej i nie tylko. Dopasowujemy kolor i kształt do każdego okna.

JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Działamy na terenie Lublina, Puław i okolic
Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto wybrać moskitiery?

Moskitiery w Lublinie od Montirol

Wszyscy lubimy, kiedy po zimie nastają ciepłe dni. Ten okres jednak wiąże się z pojawieniem w naszym domu nieproszonych gości, jakimi są owady. Bzycząca mucha niepozwalająca zasnąć, czy komar, który niejednokrotnie atakuje w celu wypicia krwi – na te problemy rozwiązaniem będzie zamontowanie moskitiery w Montirol Lublin.

Moskitiera to po prostu rodzaj gęstej siatki, którą montuje się w oknie lub w drzwiach. Jej zadaniem jest ochrona przed wlatywaniem na przykład much, komarów, pszczół, os, chrząszczy, ważek i modliszek. Dzięki moskitierze drzwiowej insekty nie dostaną się do naszego pokoju przez drzwi od balkonu lub tarasu.

Moskitiera może być wykonana z włókna aluminiowego, stali nierdzewnej i włókna szklanego. Także alergicy znajdą odpowiednią opcję dla siebie, ponieważ moskitiera może być wyprodukowana z włókna antyalergicznego. Dzięki temu zmniejszy się ryzyko nasilenia objawów, jak łzawienie oczu, kaszel, katar.

Moskitiera może być plisowana, wtedy będzie dobrze sprawdzać się w przypadku drzwi przesuwnych, często montowanych na drzwiach od tarasu. Jeśli nasze okno balkonowe jest większych rozmiarów, bądź jest podwójne, wtedy będziemy zadowoleni z zainstalowania moskitiery panelowej, inaczej przesównej. Z kolei posiadacze okien, którym doskwierają wlatujące owady, rozwiążą ten problem montując moskitiery ramkowe z Lublina. Istnieje możliwość ich samodzielnego montażu i demontażu oraz wykonania przez firmę pod każdy wymiar okna – tego większego i mniejszego. Do wyboru jest wiele kolorów, dzięki czemu istnieje szansa, że moskitiera nie będzie w negatywny w sposób wpływać na wystrój pomieszczenia, a stanie się ładnym jego elementem.

Zdarzają się także sytuacje, że okno ma dosyć niespotykany kształt. Jest tak najczęściej w przypadku dużych okien na korytarzu lub w łazience, choć nie zawsze tylko tam. Dobra wiadomość dla posiadaczy takich okien – firma MontiRol bez problemu może wykonać moskitierę  przeznaczoną na drzwi i ramki, mającą kształt trapezu, trójkąta, półokręgu.

Rodzaje moskitier oferowanych?

Oferujemy moskitiery drzwiowe, okienne, przesuwane, okienne ramkowe, na drzwi balkonowe, rolowane, na wymiar – najlepsze ceny Montirol Lublin

Zapraszamy do Montirol! Oferujemy profesjonalne, praktycznie niewidoczne i trwałe moskitiery w wielu rozmiarach i kolorach. Jesteśmy w stanie przygotować moskitiery na wymiar, zgodnie z Twoimi preferencjami, oczekiwaniami i potrzebami. Nasze moskitiery nie tylko ochronią Twój dom lub inny obiekt przed owadami, ale również zatrzymają ogromną ilość kurzu i pyłu, który dostaje się do Twoich wnętrz z ulicy. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą moskitier. Masz jakiekolwiek pytania związane z ofertą? Potrzebna wam jest moskitiera na drzwi balkonowe, na okno Lublin, okolica, zapraszamy do kontaktu! Zadzwoń!

 

Moskitiery to profesjonalne rozwiązania, które gwarantują skuteczną barierę przed przedostawaniem się do pomieszczeń różnego rodzaju owadów, takich jak: muchy, osy, komary, ćmy, czy mole. W zależności od potrzeb mogą być montowane na oknach lub drzwiach balkonowych. Są to profesjonalne, gęsto plecione siatki montowane do okien i drzwi i wykorzystywane w postaci mechanicznego zabezpieczenia. Moskitiery przede wszystkim przydają się wiosną i latem, wówczas jest największe wylęganie się owadów. Ponadto, to właśnie wtedy najczęściej otwieramy okna i balkon, wietrząc pomieszczenia. Moskitiery znane były już w czasach starożytnych, jednakże to dopiero w XVIII wieku zdobyły popularność. Wykonywane są z trwałych i wysokiej jakości materiałów, np. z włókna szklanego, PCV lub innego. Takie blokady na owady, sprawdzą się przede wszystkim w domach jednorodzinnych zlokalizowanych nieopodal lasów, jezior, zbiorników wodnych, ale śmiało można montować je również w mieszkaniach w bloku, szczególnie tam, gdzie znajduje się wiele drzew. Siatka moskitier wykonywana jest zazwyczaj z włókna szklanego, zaś rama, która znajduje się wokół to trwałe aluminium. Materiały te wpływają na dużą odporność na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych, w tym deszcz, śnieg, słońce, czy silne podmuchy wiatru. Poszukujesz firmy, która oferuje moskitiery w Lublinie?