MOSKITIERY DO OKIEN I DRZWI TARASOWYCH

Posiadamy w ofercie wiele skutecznych systemów moskitier na każde okno. Nawet te nietypowe! Moskitiery to niezbędne wyposażenie każdego mieszkania, które ceni sobie ciszę i spokój
bez owadów i komarów. Możemy zaproponować moskitiery z siatki z włókna szklanego, aluminiowe, antyalergiczne, ze stali nierdzewnej i nie tylko. Dopasowujemy kolor i kształt do każdego okna.

JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Działamy na terenie Lublina, Puław i okolic
Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto wybrać moskitiery?

Moskitiery w Lublinie od Montirol

Wszyscy lubimy, kiedy po zimie nastają ciepłe dni. Ten okres jednak wiąże się z pojawieniem w naszym domu nieproszonych gości, jakimi są owady. Bzycząca mucha niepozwalająca zasnąć, czy komar, który niejednokrotnie atakuje w celu wypicia krwi – na te problemy rozwiązaniem będzie zamontowanie moskitiery z Lublina.

Moskitiera to po prostu rodzaj gęstej siatki, którą montuje się w oknie lub w drzwiach. Jej zadaniem jest ochrona przed wlatywaniem na przykład much, komarów, pszczół, os, chrząszczy, ważek i modliszek. Dzięki moskitierze drzwiowej insekty nie dostaną się do naszego pokoju przez drzwi od balkonu lub tarasu.

Moskitiera może być wykonana z włókna aluminiowego, stali nierdzewnej i włókna szklanego. Także alergicy znajdą odpowiednią opcję dla siebie, ponieważ moskitiera może być wyprodukowana z włókna antyalergicznego. Dzięki temu zmniejszy się ryzyko nasilenia objawów, jak łzawienie oczu, kaszel, katar.

Moskitiera może być plisowana, wtedy będzie dobrze sprawdzać się w przypadku drzwi przesuwnych, często montowanych na drzwiach od tarasu. Jeśli nasze okno balkonowe jest większych rozmiarów, bądź jest podwójne, wtedy będziemy zadowoleni z zainstalowania moskitiery panelowej, inaczej przesównej. Z kolei posiadacze okien, którym doskwierają wlatujące owady, rozwiążą ten problem montując moskitiery ramkowe z Lublina. Istnieje możliwość ich samodzielnego montażu i demontażu oraz wykonania przez firmę pod każdy wymiar okna – tego większego i mniejszego. Do wyboru jest wiele kolorów, dzięki czemu istnieje szansa, że moskitiera nie będzie w negatywny w sposób wpływać na wystrój pomieszczenia, a stanie się ładnym jego elementem.

Zdarzają się także sytuacje, że okno ma dosyć niespotykany kształt. Jest tak najczęściej w przypadku dużych okien na korytarzu lub w łazience, choć nie zawsze tylko tam. Dobra wiadomość dla posiadaczy takich okien – firma MontiRol bez problemu może wykonać moskitierę  przeznaczoną na drzwi i ramki, mającą kształt trapezu, trójkąta, półokręgu.