ROLETY SCREEN

Doskonałe rolety do dużych przeszklonych powierzchni zapewniają ochronę przeciwsłoneczną i ograniczają prace i koszty klimatyzacji. Możliwość dostosowania do każdej elewacji dzięki szerokiej gamie kolorystycznej tkanin i profili aluminiowych.
Tkaniny z włókna szklanego i PCV zwijają się na mokro i doskonale się czyszczą. Rolety występują w skrzynkach ekstradowanych jak i w formie rolet bez kasety. Możliwość montażu wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Świetnie sprawdzają się ze sterowaniem elektrycznym.

JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Działamy na terenie Lublina, Puław i okolic
Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto wybrać rolety typu Screen?

Nowoczesne rolety montowane na dużych przeszklonych powierzchniach są eleganckim elementem wyposażenia, dzięki któremu budynki nie tracą swojego charakteru. Łączą one bowiem komfort przebywania wewnątrz z designerskim wyglądem. Planując montaż rolet na zewnątrz biura czy domu, warto zwrócić uwagę na rolety screenowe z Lublina, które oferuje firma MontiRol..

Dzięki zamontowaniu rolet screen z Lublina uzyskamy doskonałą ochronę przed słońcem, co zwiększy izolację od wysokich temperatur, wspomoże klimatyzację pomieszczeń i ograniczy koszty eksploatacyjne. Zamknięte rolety staną się również ochroną przed zanieczyszczeniami, kurzem i insektami.

Rolety typu screen z Lublina są wykonywane z tkanin z włókna szklanego i PCV, co znacznie ułatwia utrzymanie ich w czystości i zwijanie, kiedy są mokre. Co więcej, rolety nadają się do montowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Rolety screenowe z Lublina mogą występować w formie ZIP, dzięki czemu tkanina jest odpowiednio napięta. Dodatkowo zostaje zapewniona szczelność w ochronie przed wiatrem. Klient może również wybrać roletę wolnowiszącą bez kasety lub w kasecie. Rolety można sterować elektrycznie, co zapewnia bardzo dużą wygodę w ich użytkowaniu.

Rolety screenowe z Lublina będą komponować się z każdą elewacją budynku, ponieważ firma MontiRol oferuje szeroki wachlarz wyboru koloru tkanin i profili aluminiowych. Podsumowując, rolety screen z Lublina będą dobrym rozwiązaniem w wielu budynkach. Zapewniając ochronę przeciwsłoneczną, poprawią komfort mieszkańców domu czy pracowników biura.

Rolety Screen - także do zastosowania wewnątrz

Cechą charakterystyczną współczesnej architektury jest częste występowanie dużych przeszklonych powierzchni. W każdym, zwłaszcza większym mieście ( także w Lublinie ), możemy bez problemu trafić na takie właśnie rozwiązanie, stosowane głównie w budynkach biurowych. Specjalnie z myślą o takich powierzchniach powstały rolety typu screen. Zapewniają one nie tylko możliwość przebywania w budynku przy zapewnionej ochronie przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale też wyglądają niezwykle efektownie. Z całą pewnością nie będą one szpecić biurowca czy też zbudowanego w nowoczesnym stylu domu. Można wręcz powiedzieć, że będą jego ozdobą. Montaż takich właśnie rolet typu screen oferuje firma MontiRol z Lublina. Rolety screen dostępne są również w postaci ZIP, zapewnione jest wtedy prawidłowe napięcie materiału. Wybierając ten model masz gwarancję wysokiego poziomu ochrony przed wiatrem. Wśród dostępnych opcji jest taka z kasetą lub bez niej. Rolety nie muszą być sterowane manualnie, można zdecydować się na napęd elektryczny. Każdy zamawiający ich montaż musi zastanowić się nad tym, która z tych dwóch opcji będzie wiązać się z większą wygodą. Oferowane przez firmę MontiRol z Lublina rolety screen dostępne są w wielu kolorach, istnieje również opcja wyboru spośród kilku modeli, które różnią się od siebie wyglądem tworzących je elementów. Na pewno wybierzesz takie rolety, które będą dobrze komponować się z elewacją budynku. Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące rolet screen, zapraszamy do kontaktu. Chętnie wyjaśnimy wszelkie Twoje wątpliwości drogą telefoniczną lub mailową.