MARKIZY TARASOWE

Markizy możemy stosować na tarasach, balkonach, oknach i nad wejściami do lokali (również jako nośniki reklamy). W naszej ofercie posiadamy wiele modeli od sprawdzonych producentów osłon tarasowych.
Na montaż udzielamy od 3 do nawet 7 lat gwarancji w zależności od zastosowanych modeli markiz, rodzaju tkanin i automatyki. Posiadamy rozwiązania premium jak i budżetowe. Zapraszamy do kontaktu!

JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Działamy na terenie Lublina, Puław i okolic
Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto wybrać markizy

Markizy balkonowe – markizy koszowe

Ochronę przed nagrzaniem, deszczem czy wzrokiem wścibskich sąsiadów, może zapewnić montaż markizy balkonowej. W Lublinie wykonają go dla ciebie eksperci od systemów osłonowych z firmy MontiRol. W przypadku silnego nasłonecznienia przebywanie w pomieszczeniach, w których razi słońce i dochodzi do znacznego wzrostu temperatury, staje się bardzo uciążliwe. W takiej sytuacji pomocne okażą się markizy balkonowe z Lublina, które świetnie sprawdzą się przy mieszkaniach z balkonem, altankach czy tarasach o niewielkiej powierzchni. Z ich montażu będą również zadowolone osoby, które lubią spędzać wolne chwile na zewnątrz, gdyż markizy balkonowe z Lublina zapewniają więcej prywatności. Produkt oferowany przez MontiRol jest sterowany elektronicznie, posiada automatykę pogodową. W celu wykonania markiz balkonowych w Lublinie przez MontiRol, można skontaktować się z firmą telefonicznie lub przez e-mail. Pracownicy zaproponują trwały, efektowny i odpowiedni pod kątem finansowym system osłonowy. Na montowane produkty klienci otrzymują gwarancję wynoszącą od trzech do siedmiu lat. MontiRol serwisuje markizy i w razie jakichkolwiek problemów chętnie służy pomocą.

Warto dodać, iż przedsiębiorstwo oferuje także wykonanie markiz koszowych oraz markiz w wariancie w kasetach i bez. Z usług firmy mogą skorzystać także osoby, które posiadają już wcześniej zakupione systemy osłonowe. W ofercie firmy oprócz możliwości zainstalowania markiz, klienci znajdą propozycję montażu rolet, żaluzji, pergoli, plisów, czy moskitier.

Jakie markizy znajdziecie w naszej ofercie?

Oferujemy markizy balkonowe, koszowe, tarasowe, zewnętrzne, najlepsze ceny – Montirol Lublin zapytaj o aktualny cennik już dziś.

  • Markiza bez kasety Australia balkonowa boczna od Montirol Lublin – Markiza to profesjonalne zadaszenie, którego głównym zadaniem jest zabezpieczenie tarasu, balkonu lub ogródka restauracyjnego przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, np. opadami deszczu, śniegiem, silnymi promieniami słońca, a także wiatrem. Warto zwrócić uwagę na markizę bez kasety Australia, która ma nie tylko szerokie zastosowanie, ale również doskonałe cechy. Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium bazuje na specjalnej belce kwadratowej, która daje pewną i całkowitą swobodę w wyborze konkretnego miejsca zamocowania uchwytów i sprawia, że markiza jest niezwykle łatwa w montażu. Markiza bez kasety Australia wyposażona jest w specjalne łańcuchy Flyer’a w ramionach. Do markizy Australia można zamontować specjalny napęd elektryczny z automatyką i oświetleniem led, a dodatkowo przednie teleskopowe podpory. Ten rodzaj markiz doskonale sprawdzi się przede wszystkim na dużych tarasach, ale również w miejscach komercyjnych, np. luksusowych sklepach, restauracjach, eleganckich kawiarniach. Markiza bez kasety Australia ma podporę rury nawojowej przy dużych szerokościach, a także specjalną belkę nośną, która znacznie ułatwia montaż systemu. Konstrukcja umożliwia instalację nawet przy niedużej przestrzeni montażowej. Oprócz tego możliwe jest wykorzystanie ramion krzyżowych. Dostępne są również specjalne podpory teleskopowe. Dzięki solidniej i wytrzymałej konstrukcji markizy można wykonać ją w dużych rozmiarach (o maksymalnej szerokości 7m i wysięgu nawet do 3,6m). Poszukujesz estetycznej i wytrzymałej markizy bez kasety Australia? Zapraszamy do Montirol! Dysponujemy markizami doskonałymi na taras, balkon, okna, a w tym markizami bez kasety Australia. To gwarancja doskonałego komfortu termicznego i optycznego. Markiza bez kasety Australia wprowadza na taras wspaniały nastrój, który sprzyja relaksowi po wymagającym dniu. Oprócz tego ochraniają przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki zastosowaniu trwałych i profesjonalnych materiałów, dają gwarancję wieloletniego użytkowania. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty markiza bez kasety Australia?
  • Markiza poręczowa (na balkon) Italia – Markiza poręczowa to estetyczny rodzaj zadaszenia i osłona przed słońcem przeznaczona na balkon lub taras. Może być wykorzystywana w mieszkaniu, domu, a także w lokalach gastronomicznych. Jest ona wyposażona w mocowane do balustrady balkonu ramiona, o konstrukcji umożliwiającej ustawianie odpowiedniego kąta pochylenia. Końce i podstawa ramion mają specjalne haki, do których można przymocować specjalną belkę przednią wraz z tkaniną. Dzięki zwinięciu nadmiaru materiału można osiągnąć odpowiednie dla własnych potrzeb naprężenie markizy. Dzięki lekkiej i delikatnej konstrukcji z ekstrudowanego aluminium montaż jest bardzo prosty i szybki. Warto wspomnieć o tym, że konstrukcja jest lakierowana techniką proszkową o białej kolorystyce. Szukasz estetycznej i funkcjonalnej markizy poręczowej na balkon? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MontiRol! Jesteśmy jedyną firmą w Lublinie, która zajmuje się dobieraniem produktów i rozwiązań (pochodzących od renomowanych producentów) do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy kompleksową ofertę sprzedaży, montażu oraz serwisu wszystkich systemów osłonowych. Dysponujemy markizami, które doskonale sprawdzą się na balkon i taras, w tym wysokiej jakości markizami poręczowymi. Gwarantują one doskonały komfort termiczny, optyczny i nowoczesność w Twojej przestrzeni relaksu. Markiza poręczowa wprowadza na zewnętrzną przestrzeń, tj. balkon lub taras wspaniały nastrój, sprzyjający odpoczynkowi po ciężkim dniu pracy i obowiązków. Oprócz tego stanowi barierę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki wykorzystaniu stabilnych, trwałych i profesjonalnych materiałów, markizy te dają gwarancję użytkowania przez lata. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty markiza poręczowa na balkon Italia?
  • Markiza w pełnej kasecie z oświetleniem Corsica – Markiza to rodzaj zadaszenia, które chroni taras lub balkon przed często zmieniającymi się niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, np. deszczem, śniegiem, silnymi promieniami słońca. Szczególnie popularne są we Francji, jednakże w Polsce ich popularność również stale rośnie. Markiza może ozdabiać również ogródki w kawiarniach i stanowić dla gości barierę przed słońcem. To rozwiązanie idealnie sprawdza się nie tylko w lokalach gastronomicznych i domach jednorodzinnych, ale można je wykorzystać również w luksusowych i wielkogabarytowych sklepach. Jednym z atrakcyjnych i funkcjonalnych zadaszeń jest markiza w pełnej kasecie z oświetleniem Corsica. Charakteryzuje się ona cennymi właściwościami. Zawiera ona konstrukcję wykonaną z ekstrudowanego aluminium, łańcuchy Flyer’a w ramionach, kwadratową belkę nośną. Kaseta chroni tkaninę przed czynnikami atmosferycznymi, a belka nośna znacznie upraszcza montaż systemu. Markiza w pełnej kasecie z oświetleniem Corsica jest prosta w obsłudze i wykorzystuje pełną automatykę. Jest możliwe zastosowanie aluminiowych boczków oraz oświetlenia LED w każdym dowolnym profilu. Szukasz profesjonalnych i estetycznych markiz w pełnej kasecie z oświetleniem Corsica? Sprawdź ofertę firmy Montirol! Dysponujemy markizami, które można stosować na tarasach, balkonach i oknach, w tym profesjonalnymi markizami z systemem Corsica. Zapewniają one wysoki poziom komfortu termicznego i optycznego, wprowadzają niezwykły nastrój i tworzą klimatyczną strefę relaksu. Tworzone są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długotrwałe użytkowanie. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień.
  • Markiza tarasowa w półkasecie Palladio od Montirol Lublin – Markiza to pewnego rodzaju zadaszenie, którego główną funkcją jest ochrona tarasów lub balkonów przed negatywnymi warunkami zewnętrznymi, tj. opadami deszczu, śniegu, silnym słońcem, wiatrem itd. Ogromną popularność zdobyła we Francji, jednakże w Polsce z roku na roku staje się również coraz częściej wybierana. Zastosowanie markiz jest bardzo szerokie. Przede wszystkim stosuje się je na terenie ogródków w kawiarniach, restauracjach, a także w sklepach luksusowych. Taka markiza stanowi ochronę przed słońcem i deszczem dla klientów. Na uwagę zasługuje przede wszystkim markiza w półkasecie Palladio, która świetnie prezentuje się na tarasach. Markiza ta ma specjalną konstrukcję z ekstrudowanego aluminium. Uchwyty ramion można podnosić do góry, natomiast belka przednia domykana jest szczelnie ze specjalną kasetą, która osłania zwiniętą tkaninę. W ramionach markizy Palladio znajdują się łańcuchy Flyer’a, które w połączeniu z niesamowitą precyzją wykonania przegubów gwarantują markizie doskonałe działanie. W konstrukcji markizy znajduje się belka nośna, czyli profil, który jest zamknięty, ma przekrój kwadratu i znacznie upraszcza montaż systemu. Zadaszenie zawiera również dodatkowo wzmocnioną kasetę, która chroni tkaninę przed czynnikami atmosferycznymi. Łączy w sobie cechy markizy kasetowej ze strukturą bazującą na belce nośnej w kształcie kwadratu. Cechy, o których warto wspomnieć to przede wszystkim możliwość zastosowania ramion krzyżowych, szybka i prosta obsługa przy jednoczesnym użytkowaniu całkowitej automatyki oraz dostępne do użytku podpory teleskopowe. Markizy w półkasecie Palladio dostępne są w Montirol! Znajdziesz u nas markizy idealne na tarasy, balkony, okna, a w tym wysokiej jakości markizy Palladio. Gwarantują wysoki poziom komfortu termicznego i optycznego, wprowadzają niezwykły klimat na taras lub balkon, sprzyjający odpoczynkowi po ciężkim dniu. Ponadto chronią przed niekorzystnymi warun kami atmosferycznymi. Wykonywane z wysokiej jakości materiałów, gwarantują długotrwały proces użytkowania. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat markiza w półkasecie Palladio? Zapraszamy do kontaktu.