MARKIZY TARASOWE

Markizy możemy stosować na tarasach, balkonach, oknach i nad wejściami do lokali (również jako nośniki reklamy). W naszej ofercie posiadamy wiele modeli od sprawdzonych producentów osłon tarasowych.
Na montaż udzielamy od 3 do nawet 7 lat gwarancji w zależności od zastosowanych modeli markiz, rodzaju tkanin i automatyki. Posiadamy rozwiązania premium jak i budżetowe. Zapraszamy do kontaktu!

JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Działamy na terenie Lublina, Puław i okolic
Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto wybrać markizy

Markizy balkonowe – markizy koszowe

Ochronę przed nagrzaniem, deszczem czy wzrokiem wścibskich sąsiadów, może zapewnić montaż markizy balkonowej. W Lublinie wykonają go dla ciebie eksperci od systemów osłonowych z firmy MontiRol. W przypadku silnego nasłonecznienia przebywanie w pomieszczeniach, w których razi słońce i dochodzi do znacznego wzrostu temperatury, staje się bardzo uciążliwe. W takiej sytuacji pomocne okażą się markizy balkonowe z Lublina, które świetnie sprawdzą się przy mieszkaniach z balkonem, altankach czy tarasach o niewielkiej powierzchni. Z ich montażu będą również zadowolone osoby, które lubią spędzać wolne chwile na zewnątrz, gdyż markizy balkonowe z Lublina zapewniają więcej prywatności. Produkt oferowany przez MontiRol jest sterowany elektronicznie, posiada automatykę pogodową. W celu wykonania markiz balkonowych w Lublinie przez MontiRol, można skontaktować się z firmą telefonicznie lub przez e-mail. Pracownicy zaproponują trwały, efektowny i odpowiedni pod kątem finansowym system osłonowy. Na montowane produkty klienci otrzymują gwarancję wynoszącą od trzech do siedmiu lat. MontiRol serwisuje markizy i w razie jakichkolwiek problemów chętnie służy pomocą.

Warto dodać, iż przedsiębiorstwo oferuje także wykonanie markiz koszowych oraz markiz w wariancie w kasetach i bez. Z usług firmy mogą skorzystać także osoby, które posiadają już wcześniej zakupione systemy osłonowe. W ofercie firmy oprócz możliwości zainstalowania markiz, klienci znajdą propozycję montażu rolet, żaluzji, pergoli, plisów, czy moskitier.