Rozwiązanie na balkon w budynku

Markiza poręczowa Italia

Markiza poręczowa balkonowa to estetyczny rodzaj zadaszenia i osłona przed słońcem przeznaczona na balkon lub taras. Może być wykorzystywana w mieszkaniu, domu, a także w lokalach gastronomicznych. Jest ona wyposażona w  mocowane do balustrady balkonu ramiona, o konstrukcji umożliwiającej ustawianie odpowiedniego kąta pochylenia. Końce i podstawa ramion mają specjalne haki, do których można przymocować specjalną belkę przednią wraz z tkaniną. Markiza poręczowa Italia  wprowadza na zewnętrzną przestrzeń, tj. balkon lub taras wspaniały nastrój, sprzyjający odpoczynkowi po ciężkim dniu pracy i obowiązków. Oprócz tego stanowi barierę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki wykorzystaniu stabilnych, trwałych i profesjonalnych materiałów, markizy te dają gwarancję  użytkowania przez lata. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty markiza poręczowa na balkon Italia? Zapraszamy do kontaktu! Masz pytania? Zadzwoń!

Opis

Dzięki zwinięciu nadmiaru materiału markizy można osiągnąć odpowiednie dla własnych potrzeb naprężenie. Dzięki lekkiej i delikatnej konstrukcji z ekstrudowanego aluminium montaż jest bardzo prosty i szybki. Warto wspomnieć o tym, że konstrukcja jest lakierowana techniką proszkową o białej kolorystyce. Szukasz estetycznej i funkcjonalnej markizy poręczowej na balkon? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MontiRol! Jesteśmy jedyną firmą w Lublinie, która zajmuje się dobieraniem produktów i rozwiązań (pochodzących od renomowanych producentów) do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy kompleksową ofertę sprzedaży, montażu oraz serwisu wszystkich systemów osłonowych.  Dysponujemy markizami, które doskonale sprawdzą się na balkon i taras, w tym wysokiej jakości markizami poręczowymi. Gwarantują one doskonały komfort termiczny, optyczny i nowoczesność w Twojej przestrzeni relaksu.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Konstrukcja z ekstrudowanego aluminium
  • Uchwyty na krańcach rury nawojowej znacznie ułatwiają montaż
  • Ramiona przystosowane do montażu na balustradach
  • Uchwyty na końcu i u podstawy ramion dają dwie opcje mocowania tkaniny Możliwość ustalenia odpowiedniego kąta pochyłu, dzięki konstrukcji ramion (blokada ramion)

Chcesz zakupić ten produkt?

Skontaktuj się z nami a My przedstawimy Ci indywidualną oferte dopasowaną do Twoich potrzeb
Zadzwoń do Nas

Potrzebujesz więcej?

Wypełnij formularz a my odezwiemy się z ofertą biznesową.