PERGOLA SQUARE MOL

PERGOLA SQUARE MOL

Pergola to solidna konstrukcja składająca się z dwóch rzędów słupów, które połączone są ze sobą kratownicą i specjalnym zadaszeniem. Jest to jeden z najczęściej wybieranych elementów małej architektury ogrodowej. Umożliwia podpieranie roślin, zacienienie przestrzeni służącej do rekreacji, ochronę przed silnymi promieniami słońca, deszczem i wiatrem, dekorowanie tarasu, a także odpoczynek na świeżym powietrzu w gronie najbliższych. Doskonałym rozwiązaniem jest pergola SQARE. Jest to nowoczesny, kompleksowy i wszechstronny system, który pozwala na zwiększenie przestrzeni mieszkalnej poprzez ustawienie pojedynczych lub podwójnych modułów pergoli. Specjalna zabudowa pergoli roletą ZIP-78 umożliwia korzystanie z ogrodu lub tarasu  przez zdecydowaną część roku. Jest to doskonałe rozwiązanie, które stanowi ochronę przed gorącem, opadami deszczu i zmieniającymi się niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.  Ponadto nadaje konstrukcji budynku południowy styl, który dopasowany jest do potrzeb podążającego za nowoczesnością użytkownika.

Opis

Pergola-square-mol stanowi osłonę całoroczną, która zawiera rynnę odpływową i daszek. Świetnie sprawdzi się na taras. Może być przyścienna lub dachowa (w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji). Firma oferuje maksymalną szerokość 900 cm, a maksymalny wysięg 700cm. Do szerokości 600cm pergola może być wspierana na dwóch charakterystycznych słupach (bez słupa środkowego), co znacznie upraszcza swobodne użytkowanie  tarasu. Pergolą-square-mol można sterować tylko i wyłącznie elektrycznie, a dodatkowo (jako opcja) jest ona wyposażona w profesjonalne, punktowe oświetlenie LED. Jest również możliwe rozszerzenie pergoli do 2 modułów. Pergola dostępna jest w trzech kolorach konstrukcji RAL: Standard: DB 703 (antracyt- struktura). Za dopłatą dostępne kolory 7016 (antracyt) i 9006 (srebrny). Możliwość zastosowania przesłon bocznych i frontowej w formie rolety ZIP-78. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień.

DODATKOWE INFORMACJE

 • osłona całoroczna: w standardzie rynna odpływowa i daszek
 • dwa rodzaje w ofercie: przyścienna i dachowa
 • maksymalna szerokość: 900 cm, maksymalny wysięg: 700 cm
 • do szerokości 600 cm pergola jest wsparta na dwóch skrajnych słupach (bez słupa środkowego) – ułatwia to swobodne korzystanie z tarasu
  sterowanie wyłącznie elektryczne
 • opcjonalnie oświetlenie LED
 • możliwość rozszerzenia do 2 modułów
 • dostępna w trzech kolorach konstrukcji RAL. Standard: DB 703 (antracyt- struktura). Dopłata: 7016 (antracyt), 9006 (srebrny)
  możliwość zastosowania przesłon bocznych i frontowej w postaci rolety ZIP-78

Chcesz zakupić ten produkt?

Skontaktuj się z nami a My przedstawimy Ci indywidualną oferte dopasowaną do Twoich potrzeb
Zadzwoń do Nas

Potrzebujesz więcej?

Wypełnij formularz a my odezwiemy się z ofertą biznesową.