PLISY NA OKNA NA ZAMÓWIENIE

Plisy, ze względu na swoją konstrukcję, mogą być używane w różnych rodzajach okien, takich jak okna pionowe, dachowe, poziome świetliki z napędem elektrycznym, a także w nietypowych oknach o różnych kształtach, takich jak trapez, trójkąt, półkole czy wielokąty.
Dzięki możliwości otwierania zarówno od dolnej, jak i górnej strony, są idealne do zastosowania w parterowych oknach, pozwalając na zachowanie prywatności wewnątrz pomieszczenia, jednocześnie wpuszczając naturalne światło. Oferujemy ponad 300 różnych tkanin i dostępne są 12 różnych kolorów profili do wyboru.

JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Działamy na terenie Lublina, Puław i okolic
Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto zdecydować się na plisy okienne?

Poznajcie plisy okienne na zamówienie od Montirol Lublin

Plisy okienne pozwalają na zapewnienie w domu odpowiedniego stopnia nasłonecznienia, co polepsza komfort przebywania wewnątrz oraz zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń. Za sprawą plis okiennych można chronić swoją prywatność, ponieważ skutecznie zasłaniają wnętrze domu i pozwalają unikać wzroku niechcianych osób.
Plisy okienna można znaleźć w ofercie firmy Montirol z Lublina. Dzięki swojej konstrukcji mają bardzo szerokie zastosowanie w oknach dachowych, pionowych, a także poziomych świetlikach. Posiadacze okien, które mają niestandardowe kształty, jak wielokąty, trójkąty, trapezy czy półkola, mają dzięki plisom okiennym rozwiązany problemem. Warto wiedzieć, że plisy okienne mogą być otwierane zarówno od dołu, jak i od góry, dzięki czemu możliwe jest równoczesne osłonienia wnętrza przy doświetleniu. Klienci firmy Montirol z Lublina mogą wybierać spośród 300 tkanin oraz dwunastu kolorów profili.

W przypadku okien dachowych plisy okienne są dopasowane z prowadnicami. Dzięki możliwości zamontowania napędu elektrycznego, użytkowanie ich staje się bardzo wygodne i komfortowe. Oprócz plis okiennych, firma Montirol z Lublina proponuje żaluzje wewnętrze poziome oraz fasadowe. Pierwszy z nich występuje w wersji bambusowej, drewnianej, retro, aluminiowej oraz aluminiowo – bambusowej. W przypadku żaluzji fasadowych mogą to być dwa warianty: żaluzje podtynkowe oraz z blachą ozdobną. Ten typ żaluzji w bardzo dużym stopniu ogranicza nagrzewanie się pomieszczeń, co wspiera pracę klimatyzacji. Płynne kierowanie kontem nachylenia lameli pozwala na bardzo dokładne ustawianie pożądanego stopnia wpadających promieni słonecznych do domu. Firma Montirol z Lublina proponuje pięć rodzajów lameli i bogatą kolorystykę lakieru konstrukcji oraz blach osłonowych.

Oprócz plis okiennych i żaluzji, firma Montirol z Lublina oferuje szeroki wybór rolet (dzień-noc, materiałowych, rzymskich, screen oraz zewnętrznych zabezpieczających). Warto sprawdzić ofertę i już dziś zamówić odpowiedni produkt do swojego domu.

Zalety plisów okiennych

Plisy, rolety na wymiar od Montirol Lublin, poznajcie ich zalety.

Docieranie zbytniej ilości promieni słonecznych do wnętrza mieszkania znacząco obniża komfort przebywania w pomieszczeniu. Aby uchronić się przed intensywnym słońcem, warto zakupić żaluzje plisowane. Zaletą takiego typu żaluzji jest możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna – dolnego czy górnego. Dzięki temu można sprawnie regulować wpadającą ilość promieni słonecznych do pomieszczenia, nie rezygnując całkowicie z widoku zza oknem. Żaluzje plisowane będą dobrym rozwiązaniem w przypadku okien o nietypowych kształtach, jak na przykład trójkątne okna, okna dachowe czy okna w kształcie półkola. Harmonijkowa struktura żaluzji jest coraz częściej postrzegana jako atrakcyjna przez wiele osób, którym zależy na oryginalnej aranżacji okna i wnętrza domu.

Jeżeli jesteś z okolic Lublina i poszukujesz żaluzji plisowanych dobrej jakości, które uświetnią Twoje okna, zachęcamy do poznania naszej oferty. Znajdują się w niej plisy Vegas w dwóch wariantach: przeznaczone do okien dachowych oraz pionowych.

Żaluzje plisowane przeznaczone do okien pionowych otwierane są od dołu i od góry. Co ważne, istnieje możliwość połączenia dwóch tkanin w jednej Plisie. Z kolei żaluzje do okien dachowych świetnie są dopasowane z prowadnicami. Zastosowanie w ich konstrukcji napędu elektrycznego wpływa na wygodę użytkowania. W ofercie naszej firmy z Lublina znajdują się plisy a także żaluzje fasadowe i wewnętrzne poziome. Tak szeroka oferta pozwala na wybranie żaluzji najbardziej odpowiadających potrzebom każdej osoby oraz gustom.

Żaluzje plisowane na wymiar

Wykonamy dla was także żaluzje plisowane na wymiar – Lublin Montirol, poznaj naszą ofertę.

Obecnie planując montaż żaluzji lub rolet można wybierać spośród wielu możliwości. Oferta sklepów specjalizujących się w sprzedaży takich właśnie akcesoriów do okien jest bardzo bogata. Jedną z opcji do wyboru są plisy. Pod tą nazwą kryją się rolety posiadające charakterystyczny wygląd- ułożone są w kształt harmonijki. Wśród ich zalet można wymienić to, że skutecznie chronią wnętrze przed silnym nasłonecznieniem, można je bez problemu dopasować do ramy prawie każdego okna, mogą być ozdobą różnie zaaranżowanych wnętrz. Niewątpliwą zaletą jest również ich cena. Jest to wydatek praktycznie na każdą kieszeń. Dlaczego należy zadbać o prawidłowe nasłonecznienie wnętrza mieszkania lub domu? Jak wiadomo światło słoneczne ma korzystny wpływ na to w jakim nastroju jesteśmy, jego niedobór powoduje znaczne jego pogorszenie. Jednak potrafi być również dokuczliwe, jeżeli jego natężenie jest zbyt wysokie. Dzięki plisom możemy zdecydować, kiedy wpuścić do pomieszczenia promienie słońca, a kiedy zapewnić sobie ochronę przed nimi. Rolety plisowane mogą też być wykorzystywane wtedy, gdy słońce już zajdzie. Ochronią nas przed światłem latarni ulicznych, nie pozwolą też, aby wnętrze pomieszczenia, w którym aktualnie jest zapalona lampa ( np. wtedy, gdy chcemy poczytać ) stało się widoczne dla osób przechodzących chodnikiem. Kiedy zdecydujemy się na pójście spać, umożliwią sprzyjające zaśnięciu zaciemnienie pokoju. Plisy zmieniają się z czasem, jeśli chodzi o ich wygląd, praktycznie nie zmienia się jednak podstawa ich konstrukcji, którą tworzą trzy elementy: prowadnica, profil i tkanina. Rolety plisowane mogą być obsługiwane manualnie lub też z wykorzystaniem pilota. Każdy, kto zdecyduje się na montaż takich rolet musi zdecydować, która opcja będzie dla niego oznaczać większą wygodę. W przypadku tkanin wybór jest naprawdę ogromny, sprzedawane są w wielu różnych kolorach. Do tego materiał dostępny jest w wielu różnych grubościach, można też zdecydować, czy lepsze dla naszych potrzeb będą plisy mające specjalną powierzchnię gwarantującą zaciemnienie, czy też takie rozpraszające światło lub na wpół przeźroczyste. Jeżeli planujesz montaż rolet plisowanych w łazience lub w kuchni, możesz zdecydować się na taki ich rodzaj, który zapewni ochronę tkaniny przed wilgotnością. Można również zamontować takie plisy, które są odporne na działanie ognia.