Roleta dzień noc vegas
CLASSIC

Delikatna kaseta z prowadnicami montowana w listwie przyszybowej.

Roleta dzień noc vegas
PROFIL

Kaseta z prowadnicą przestrzenną montowana bezinwazyjnie

Roleta dzień noc vegas
MINI

Mini roleta bez kasety, montaż bezinwazyjny na metalowych kątownikach z prowadzeniem żyłkowym.

Roleta dzień noc vegas
MIDI

Roleta beż kasety montowana do ściany lub sufitu. Roleta na duże przestrzenie. Sterowanie elektryczne.

Roleta dzień noc vegas
COVER

Montaż do ściany lub sufitu. Sterowanie elektryczne

Rolety Dzień Noc, poznajcie zalety.

Nowoczesne rolety ,które dopasujemy do każdego wnętrza co ozdobi okna i nada im charakteru. Dwie tkaniny nałożone jedna za drugą daje wiele możliwości regulacji nasłonecznienia i zaciemnienia pomieszczenia. Wystarczy mały ruch koralika aby zmienić efekt dnia w noc i na odwrót. Do wyboru:
– sześć różnych wariantów rolet w 10 kolorach profili aluminiowych i PCV;
– ponad 150 tkanin co pozwala dopasować rolety do każdego otoczenia;
– możliwość elektrycznego sterowania roletami.

Zamontowanie rolety w domu odgrywa niezwykle istotną rolę. Rolety stanowią nie tylko element dekoracji wnętrza, ale spełniają także kilka ważnych funkcji. Jednym z nowoczesnych rodzajów rolet, na które warto zwrócić uwagę, są rolety dzień – noc. Będą doskonale zdobić okna, zarówno w kuchni, jadalni, jak i w pokoju, i to nie tylko w Lublinie. Promienie słoneczne, które wpadają do pomieszczenia bardzo często skutkują zbytnim nagrzewaniem wnętrza, a tym samym sprawiają, że przebywanie w pomieszczeniu staje się niezbyt komfortowe. Zamontowanie rolet dzień – noc pozwoli ograniczyć nagrzewanie wnętrza i uprzyjemni spędzanie czasu w pokoju, salonie czy kuchni. Dzięki roletom dzień – noc zostanie zapewniona prywatność, gdyż osoby z sąsiadujących domów i mieszkań nie będą w stanie podglądnąć tego, co dzieje się we wnętrzu.

Rolety Dzień Noc Montirol Lublin

Firma z Lublina, która oferuje rolety godne polecenia, to MontiRol. W ofercie firmy można znaleźć sześć różnych wariantów rolet, które występują w 10 kolorach profili aluminiowych i PCV. Dzięki temu rolety dzień – noc będą mogły zostać idealnie dopasowane do wymagań i gustu klienta. Dostępność rolet w 150 tkaninach pozwoli z kolei dopasować je do panującej aranżacji wnętrza. Co więcej, rolety firmy MontiRol z Lublina posiadają możliwość sterowania elektrycznego. To pozwala na jeszcze wygodniejsze użytkowanie rolet. Warianty rolet dzień-noc dostępne w ofercie MontiRol to Mini, Profil, Classic, Rondo, Midi oraz Cover. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy i zamówienia rolet dzień-noc.

Dlaczego warto wybrać rolety Dzień Noc w kasetach?

Jeżeli zależy Ci głównie na zablokowaniu wpadających do pomieszczenia promieni słonecznych, które podrażniają oczy a do tego powodują nadmierne nagrzewanie się wnętrza, powinieneś/aś pomyśleć o zakupie rolet wykonanych z tkaniny o jasnej barwie. Te w ciemniejszych kolorach ulegają bowiem szybszemu nagrzaniu, do tego zgromadzone ciepło oddając do wnętrza pokoju. Możesz również zdecydować się na rolety, w których tkanina będzie na wpół przezroczysta. Należy jednak wiedzieć, że nie można wtedy liczyć na skuteczne zaciemnienie pomieszczenia, a jedynie częściowe. Jeśli chodzi o wybór koloru rolet, oferta firmy Montirol jest bardzo szeroka. Każdy z pewnością znajdzie taką barwę, która przypadnie mu do gustu. Trzeba jednak pamiętać, że o wyborze koloru powinny decydować nie tylko Twoje upodobania. Istotne jest również to, aby rolety dopasowane były pod względem ich barwy do wystroju pomieszczenia, które mają chronić przed światłem. Rolety w kasetach oprócz zalet związanych z ich wyglądem mają również wiele tych powiązanych z ich praktycznym wykorzystaniem. Zapewniają skuteczne zaciemnienie wnętrza oraz ochronę przed niepożądanym wzrokiem przechodniów, jadących ulicą kierowców i pasażerów aut oraz sąsiadów. Tą zaletę rolet docenią z pewnością osoby mieszkające na parterze lub pracujące w biurze czy w sklepie, które mieszczą się właśnie na nim. Kolejny plus to łatwość montażu rolet w kasetach. Jest to na tyle proste, że zająć może dosłownie chwilę. Przymocujesz je bez problemu do ramy okiennej lub ściany nie powodując przy tym żadnego ich uszkodzenia. W przypadku podjęcia decyzji o zakupie rolety w kasecie najlepszą opcją wydaje się zrobienie tego metodą na zamówienie. Firma, które je od Ciebie odbierze, przyśle do Twojego domu lub mieszkania fachowca, który sprawdzi, jakie wymiary muszą mieć rolety, aby mogły być zamontowane w tym konkretnym oknie. Taką właśnie ofertę ma dla Ciebie Montirol.

W czasach naszych mam i babć okna przysłaniały firanki, kotary i podobne im zasłony. Z czasem zaczęły być dostępne pierwsze żaluzje i rolety. Na początku ich wygląd nie był zbyt atrakcyjny. Obecnie można wybierać spośród wielu różnych modeli rolet o najróżniejszych kolorach, wykonanych z różnych materiałów. Zasłony i firanki stały się rzadkim widokiem. Powszechna jest opinia, że to właśnie rolety najskuteczniej chronią wnętrze domu lub mieszkania przed nadmiernym nasłonecznieniem, a do tego mogą oprócz funkcji praktycznej pełnić także rolę ozdobną.

Rolety typu „dzień – noc” zapewniają kontrolę nad natężeniem nasłonecznienia w pomieszczeniu, w którego oknie zostały zamontowane. W każdej chwili można dokonać zmiany ich ustawienia w taki sposób, aby wpuścić do środka mniej lub więcej światła. Wszystko zależy od upodobań osób przebywających aktualnie w domu, mieszkaniu, czy też biurze.

Co powoduje, że rolety „dzień – noc” cieszą się obecnie tak dużą popularnością? Zapewne chodzi o możliwości, jakie oferują, a których nie posiadają rolety innych typów. Zastosowano tutaj ciekawe rozwiązanie: na przemian umieszczono pasy odpowiadające za zaciemnienie oraz transparentne w dwóch, równoległych do siebie warstwach. Można ustawiać je tak, że nachodzą na siebie, powstaje wtedy efekt rozproszenia światła lub zaciemnienie. Nie trzeba więc, tak jak w innych modelach rolet, opuszczać ich i z powrotem podnosić wiele razy. Trzeba jednak zaznaczyć, że dla fanów takiego właśnie rozwiązana istnieje możliwość zakupu rolet „dzień-noc” posiadających również taką opcję możliwą do zastosowania.

Kupując rolety „dzień – noc” można liczyć na to, że wybierać będzie można spośród wielu różnych kolorów. Jeżeli w pomieszczeniu, w którym mają znaleźć się rolety znajdują się meble w ciemnych kolorach, pasować do nich będą rolety mające jasną barwę. Lubisz firanki, chociaż nie są one już tak modne jak kiedyś i nie wyobrażasz sobie okna bez nich? Z pewnością dobrą wiadomością dla Ciebie będzie fakt, że rolety „dzień-noc” korzystnie prezentują się również wtedy, gdy okno osłonięte jest jednocześnie również firanką lub zasłoną.

Najefektywniejsze rolety zaciemniające

Nowoczesne rolety zaciemniające ,które dopasujemy do każdego wnętrza co ozdobi okna i nada im charakteru. Oferujemy dużo rozwiązań systemowych, które dostosowujemy indywidualnie na wymiar i zgodnie potrzebami inwestycji. Aranżacja wnętrza ( np. w mieszkaniu w Lublinie ) to nie tylko zadbanie o odpowiadający Twojemu gustowi kolor ścian i wygląd mebli. Istotne jest również to, jak prezentuje się okno. Jesteśmy przyzwyczajeni do widoku okien przesłoniętych firanką lub zasłoną, pamiętamy takie widoki z dzieciństwa. Obecnie jednak rozwiązanie to traci na popularności, coraz częściej stosowane są rolety. Co sprawia, że są coraz częściej wykorzystywane? Ważną ich zaletą jest to, że dostępne są w wielu różnych wariantach. Mogą być wykonane z różnych materiałów, imponujący jest również wybór dostępnych kolorów. Z pewnością każdy, kto zdecyduje się na montaż rolet u siebie w domu lub mieszkaniu znajdzie takie, które będą pasować do aranżacji pomieszczenia, w którego oknie mają zostać umieszczone. Przykładowo rolety rzymskie najbardziej pasują do wystroju pokoju urządzonego w stylu tradycyjnym, natomiast te, w konstrukcji których wykonane jest drewno, sprawdzą się w tym pomieszczeniu, które zostało zaaranżowane nowocześnie. Rolety mogą pełnić funkcję ozdobną będąc elementem wystroju wnętrza, ale ich zadaniem jest również spełnienie kilku praktycznych celów, jakie są przed nimi stawiane. Chodzi o zabezpieczenie pomieszczenia przed jego nadmiernym nasłonecznieniem, a co za tym idzie także nagrzewaniem. Kolejne ich zadanie to ochrona przed zbyt ciekawymi spojrzeniami sąsiadów, osób przechodzących ulicą, kierowców i pasażerów aut. Dotyczy to zwłaszcza tych wnętrz, które znajdują się na parterze. Przy wyborze rolet, jakie mają być zamontowane w Twoim domu lub mieszkaniu musisz wciąż pod uwagę nie tylko rodzaj materiału, z jakiego są wykonane, ich wygląd i kolor, ale także rozmiary okna, które maja one przesłaniać. Warto zdecydować się więc na wybór opcji zakupu rolet na zamówienie, np. firmie MontiRol. Do Twojego mieszkania przysłany zostanie fachowiec, który dokona niezbędnych pomiarów okna.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie udzielimy Ci dodatkowych, bardziej szczegółowych informacji drogą telefoniczną lub mailową. Grono klientów zadowolonych z naszych usług stale się powiększa, dołącz do nich i Ty!

Dlaczego warto wybrać rolety Duo – Dzień Noc?

Niezależnie od tego, czy chcesz przyciemnić wnętrze jedynie częściowo, czy sprawić, aby było całkowicie skąpane w świetle, możesz to zrobić z wykorzystaniem dwóch praktycznych rolet od Montirol. Sprawdzą się one we wszystkich możliwych pomieszczeniach mieszkalnych – w salonie, sypialni, kuchni itp. Ich design sprawia, że pomieszczenie nabiera wyrazu i charakteru. Charakterystyczne pasy sprawiają, że nie ma konieczności przywieszania firan i innych ozdób. Same w sobie idealnie wpisują się w aranżację wnętrza, wprowadzając oryginalny i nowoczesny styl w pomieszczeniach. Bardzo dużą zaletą rolet duo jest łatwy ich montaż i demontaż. Rolety na dzień i na noc są przykręcane do ściany lub ramy okna. Trzymają się one na specjalnych zaczepach, które wpływają na jakość okna. Dodatkowo mogą być przenoszone z okna do okna. Rolety duo od Montirol są dostępne w różnych kolorach, odcieniach, a także tkaninach. Możesz je dostosować do każdego pomieszczenia zgodnie z własnymi preferencjami. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pięknych i funkcjonalnych rolet Duo w naszym sklepie!