ŻALUZJE WEWNĘTRZNE POZIOME
Venus 16 i 25 mm (aluminiowe i bambusowe)

Lekka minimalistyczna konstrukcja sterowana za pomocą koralika.
Żaluzje stosowane w miejscach, w których inne systemy utrudniają pełne otwieranie okna: np. przy przesuwnych drzwi tarasowych

ŻALUZJE WEWNĘTRZNE POZIOME
Aluminiowe 25 i 50 mm

Lekka żaluzja w bogatej gamie kolorystycznej RAL.
Doskonała na duże przeszklenia biurowe i nie tylko.
Sterowanie elektryczne.

ŻALUZJE WEWNĘTRZNE POZIOME
Drewniane 25, 50 i 70 mm

Naturalne listwy z egzotycznego drewna.
Wnętrze zyskuje na szyku i elegancji.
Sterowanie elektryczne.

ŻALUZJE WEWNĘTRZNE POZIOME
Bambusowe 25 i 50 mm

Naturalne listwy bambusowe.
Wnętrze zyskuje na szyku i elegancji.
Sterowanie elektryczne.

ŻALUZJE WEWNĘTRZNE POZIOME
Retro 50 mm

Naturalne listwy z egzotycznego drewna.
Stylowy mechanizm żaluzji z początku XX wieku.
Wnętrze zyskuje na szyku i elegancji.

Dlaczego warto zdecydować się na żaluzje wewnętrzne poziome?

ŻALUZJE WEWNĘTRZNE POZIOME ANWIS

Żaluzje poziome są jedna z najpopularniejszych osłon wewnętrznych. Dzięki uniwersalnemu sposobowi regulacji konta nachylenia lameli i podnoszenia, możemy swobodnie dozować ilość promieni słonecznych docierających do wnętrza pomieszczenia. Pozwalają całkowicie , lub częściowo ukryć wnętrza bez zmniejszania ilości światła które jest nam na co dzień niezwykle potrzebne .

Żaluzje wewnętrzne drewniane

Dzięki zastosowaniu automatycznych mechanizmów będziesz mógł sterować wybranymi systemami osłonowymi za pomocą za pomocą włącznika , pilota, tabletu lub telefonu.! W zależności od Twoich potrzeb zaprogramujemy Twój system tak, że będzie automatycznie reagował na zmianę pogody i czasu.

Czy kiedy pracujesz przy komputerze wpadające światło słoneczne utrudnia ci widzenie ekranu? Kiedy odsypiasz nocną zmianę masz problemy ze snem, bo rażą cię promienie słoneczne? Twój pokój dosyć szybko się nagrzewa? To znak, że powinieneś zamontować w swoim pokoju żaluzje wewnętrzne z Lublina.

Poziomie żaluzje wewnętrzne są najczęściej wybieranym rozwiązaniem osłonowym w domach. Za sprawą możliwości regulacji konta nachylenia lameli, a także swobodnego ich podnoszenia, możemy bezproblemowo decydować o ilości promieni słonecznych, które dotrą do pomieszczenia. Dzięki żaluzjom wewnętrznym z Lublina żaden słoneczny dzień nie będzie wywoływał dyskomfortu z przebywania w pomieszczeniu – czy to kuchnia, salon, jadalnia, korytarz czy sypialnia.

Żaluzje wewnętrzne od Montirol Lublin

Żaluzje wewnętrzne są także świetnym sposobem ochrony swojej prywatności. Przez odsłonięte okna bez problemu mogą zaglądnąć sąsiedzi czy gapie, szczególnie kiedy na zewnątrz jest ciemno, a zaświecamy światło. Kiedy zamkniemy żaluzje wewnętrzne z Lublina, nie będzie dokuczał nam problem wścibskiego wzroku niepowołanych osób.

Żaluzje występują w kilku wariantach. W zależności od potrzeb i upodobań klienta mogą być aluminiowe, bambusowe lub drewniane. W niektórych rodzajach istnieje możliwość ich automatycznego sterowania, co znacząco poprawia komfort użytkowania i jest bardo wygodne. Warto dodać, iż żaluzje wykonane z drewna lub bambusu są doskonałym elementem wystroju wnętrz. Nadają pomieszczeniom niepowtarzalny wygląd, a także wprowadzają niezwykły klimat.