żaluzje plisowane

Żaluzje wyposażone w blachy lakierowane to doskonała alternatywa dla rolet zewnętrznych. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania, trwałością, odpornością na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych, m.in. deszcz, śnieg, silny wiatr, silne promienie słońca, kurz itd.

Ponadto prezentują się niezwykle schludnie, estetycznie i nowocześnie. Ich podstawowymi funkcjami są: ochrona okien przed silnymi promieniami słonecznymi, nadmiernym nagrzewaniem wnętrz, zapewnianie bezpieczeństwa przed włamaniami i nieproszonymi gośćmi, hamowanie hałasów i dźwięków wydobywających się z zewnątrz. Ogromną zaletą nowoczesnych żaluzji zewnętrznych z blachą lakierowaną jest mechanizm umożliwiający swobodną regulację nasłonecznienia.

Żaluzjami można sterować ręcznie lub elektrycznie, co daje duży komfort użytkownikom obiektu. Żaluzje z blachą lakierowaną to doskonałe rozwiązanie zarówno dla budynków wybudowanych w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Są łatwe i wygodne w czyszczeniu. Szukasz profesjonalnych żaluzji z blachą lakierowaną? Sprawdź ofertę MontiRol! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Made with love by dominikagadomska.pl

Zapytaj

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz otrzymać indywidualną wycenę. Podpowiemy Ci, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim domu czy ogrodzie. Nie zapomnij wpisać preferowanych wymiarów i dołączyć zdjęć swojego tarasu, balkonu czy okna, bardzo ułatwi to sprawną i dokładną wycenę. Czekamy na Twojego e-maila lub telefon :).