Funkcjonalne i komfortowe rolety dzień-noc

rolety dzień-noc vegas

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się rolety dzień-noc. Nic dziwnego, gdyż zapewniają domownikom i użytkownikom pomieszczeń dużo korzyści. Stanowią nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych firanek i żaluzji. Są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale również estetyczne. Dobrze dobrane uatrakcyjniają wnętrze, a także wprowadzają do niego niezwykły klimat. Można montować je zarówno w mieszkaniach, jak i domach jednorodzinnych. Jak działają rolety dzień-noc i dlaczego warto je mieć?

Co to jest roleta dzień-noc i jak działa?

Rolety dzień i noc są skonstruowane ze specjalnych zaciemniających i prześwitujących pasów tkanin, które nawija się na specjalny wał w dwóch warstwach, które są do siebie równoległe. Dzięki takiej  budowie można swobodnie regulować stopień zaciemniania pomieszczenia. Za ich pomocą można wpuścić do wnętrza tyle światła, ile potrzebujemy. Rolety dzień-noc mogą być: montowane do ściany i sufitu,  zawieszane na specjalnej taśmie bezpośrednio na ramie okna, przylegające bezpośrednio do szyby. Rolety typu dzień i noc sprawdzą się doskonale w większości rodzajów pomieszczeń, nawet w większych przeszkleniach. Można zamontować je w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, czy biurze. Warto pamiętać o tym, że ten typ rolet jest tak wyraźny, że dodatkowe ozdoby, np., firany są już zbędne. Co więcej, charakterystyczne pasy są doskonale widoczne na zewnątrz.

Jak wyczyścić roletę dzień-noc?

Czyszczenie rolet dzień-noc nie należy do skomplikowanych zadań. Zanim przystąpi się do niego, warto mieć na uwadze, że nie należy stosować żadnych detergentów, które mogłyby w jakiś sposób uszkodzić roletę. Wystarczy zamoczyć ściereczkę (na przykład z mikrofibry) w czystej wodzie i je przetrzeć. Wszystkie środki chemiczne i proszki do prania mogłyby nie tylko uszkodzić rolety, ale również wpłynąć na ich ogólną estetykę. Rolety dzień i noc powinno się czyścić bez ściągania ich z okien.

Dlaczego warto postawić na rozwiązanie rolet dzień-noc?

Rolety dzień i noc to nowoczesne rozwiązanie i świetna alternatywa dla żaluzji. Przynosi mieszkańcom, pracownikom i użytkownikom obiektu wiele korzyści m.in.

  • komfort użytkowania,
  • możliwość swobodnego regulowania wpadającym światłem słonecznym,
  • stylowy wygląd i klimatyczny nastrój w pomieszczeniu,
  • możliwość zaciemnienia lub rozjaśnienia pomieszczenia,
  • atrakcyjne ceny,
  • brak konieczności inwestowania w dodatkowe ozdoby okna, np. firany,
  • bezawaryjne użytkowanie i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Made with love by dominikagadomska.pl

Zapytaj

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz otrzymać indywidualną wycenę. Podpowiemy Ci, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim domu czy ogrodzie. Nie zapomnij wpisać preferowanych wymiarów i dołączyć zdjęć swojego tarasu, balkonu czy okna, bardzo ułatwi to sprawną i dokładną wycenę. Czekamy na Twojego e-maila lub telefon :).